TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší žákyně

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší žákyně / utkání / Háje JM - B / Háje JM - B

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

SPŘ-B

SPŘ-B

11.9.  08:30

ne  11.9.  08:30

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

15 : 6

SKB-B

Sokol Kobylisy - B

TJ Sokol Praha Kobylisy II. - B

SPŘ-B

SPŘ-B

11.9.  10:30

ne  11.9.  10:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-B

SPŘ-B

11.9.  12:30

ne  11.9.  12:30

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

11 : 6

MĚL

Mělník

1. HC Wendy Mělník

SPŘ-B

SPŘ-B

11.9.  14:30

ne  11.9.  14:30

TJ Turnov

TJ Turnov

TUR

Turnov

10 : 22

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-B

SPŘ-B

17.9.  10:15

so  17.9.  10:15

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

13 : 5

TUR

Turnov

TJ Turnov

SPŘ-B

SPŘ-B

17.9.  12:55

so  17.9.  12:55

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

16 : 8

SKB-B

Sokol Kobylisy - B

TJ Sokol Praha Kobylisy II. - B

SPŘ-B

SPŘ-B

9.10.  09:10

ne  9.10.  09:10

TJ Sokol Praha Kobylisy II. - B

TJ Sokol Praha Kobylisy II. - B

SKB-B

Sokol Kobylisy - B

10 : 13

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-B

SPŘ-B

9.10.  10:30

ne  9.10.  10:30

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SPŘ-B

SPŘ-B

9.10.  11:50

ne  9.10.  11:50

TJ Turnov

TJ Turnov

TUR

Turnov

7 : 16

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-B

SPŘ-B

5.11.  08:30

so  5.11.  08:30

TJ Sokol Praha Kobylisy II. - B

TJ Sokol Praha Kobylisy II. - B

SKB-B

Sokol Kobylisy - B

11 : 12

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-B

SPŘ-B

5.11.  09:40

so  5.11.  09:40

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

14 : 5

TUR

Turnov

TJ Turnov

SPŘ-B

SPŘ-B

5.11.  11:35

so  5.11.  11:35

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SPŘ-B

SPŘ-B

5.11.  13:25

so  5.11.  13:25

1. HC Wendy Mělník

1. HC Wendy Mělník

MĚL

Mělník

9 : 14

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-B

SPŘ-B

27.11.  08:55

ne  27.11.  08:55

TJ Turnov

TJ Turnov

TUR

Turnov

4 : 13

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-B

SPŘ-B

27.11.  10:15

ne  27.11.  10:15

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

12 : 8

MĚL

Mělník

1. HC Wendy Mělník

SPŘ-B

SPŘ-B

27.11.  11:35

ne  27.11.  11:35

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-J

SPŘ-J

26.3.  09:10

ne  26.3.  09:10

TJ Sokol Praha Vršovice

TJ Sokol Praha Vršovice

SVR

Vršovice

6 : 16

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-J

SPŘ-J

26.3.  10:30

ne  26.3.  10:30

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

BpB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SPŘ-J

SPŘ-J

26.3.  11:50

ne  26.3.  11:50

TJ Turnov

TJ Turnov

TUR

Turnov

9 : 13

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-J

SPŘ-J

22.4.  09:10

so  22.4.  09:10

TJ Sokol Praha Vršovice

TJ Sokol Praha Vršovice

SVR

Vršovice

10 : 11

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-J

SPŘ-J

22.4.  10:30

so  22.4.  10:30

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

13 : 8

SLA-B

Slavia Praha - B

DHC Slavia Praha - B

SPŘ-J

SPŘ-J

22.4.  11:50

so  22.4.  11:50

TJ Turnov

TJ Turnov

TUR

Turnov

8 : 17

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-J

SPŘ-J

22.4.  13:10

so  22.4.  13:10

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

BpB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

SPŘ-J

SPŘ-J

20.5.  10:00

so  20.5.  10:00

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

13 : 12

SVR

Vršovice

TJ Sokol Praha Vršovice

SPŘ-J

SPŘ-J

20.5.  12:00

so  20.5.  12:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BpB

Bělá

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

SPŘ-J

SPŘ-J

20.5.  14:00

so  20.5.  14:00

TJ Praha Háje Jižní Město - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

HJM-B

Háje JM - B

12 : 12

SLA-B

Slavia Praha - B

DHC Slavia Praha - B

SPŘ-J

SPŘ-J

20.5.  16:00

so  20.5.  16:00

TJ Turnov

TJ Turnov

TUR

Turnov

7 : 9

HJM-B

Háje JM - B

TJ Praha Háje Jižní Město - B

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková