TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorostenky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorostenky / utkání / Žirovnice

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LZČ

2LZČ

17.9.  15:00

ne  17.9.  15:00

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

29 : 22

PIS

Písek

TJ Sokol Písek

2LZČ

2LZČ

24.9.  10:30

ne  24.9.  10:30

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

16 : 10

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

8.10.  15:00

ne  8.10.  15:00

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

27 : 36

SKB

Sokol Kobylisy

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

2LZČ

2LZČ

15.10.  09:00

ne  15.10.  09:00

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

HVB

Havlíčkův Brod

27 : 18

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

22.10.  11:00

ne  22.10.  11:00

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

39 : 15

TUR

Turnov

TJ Turnov

2LZČ

2LZČ

12.11.  15:30

ne  12.11.  15:30

HC Plzeň

HC Plzeň

HCP

HC Plzeň

11 : 21

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

18.11.  13:00

so  18.11.  13:00

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

2.12.  15:00

so  2.12.  15:00

HK Slavia VŠ Plzeň

HK Slavia VŠ Plzeň

VŠP

SVŠ Plzeň

18 : 24

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

10.12.  15:00

ne  10.12.  15:00

1. HC Wendy Mělník

1. HC Wendy Mělník

MĚL

Mělník

22 : 30

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

17.12.  12:30

ne  17.12.  12:30

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

32 : 25

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

11.2.  13:00

ne  11.2.  13:00

TJ Sokol Písek

TJ Sokol Písek

PIS

Písek

23 : 29

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

24.2.  10:30

so  24.2.  10:30

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

21 : 15

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

3.3.  12:30

so  3.3.  12:30

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

SKB

Sokol Kobylisy

33 : 20

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

10.3.  13:00

so  10.3.  13:00

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

27 : 29

HVB

Havlíčkův Brod

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

2LZČ

2LZČ

8.4.  16:00

ne  8.4.  16:00

TJ Turnov

TJ Turnov

TUR

Turnov

18 : 28

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

14.4.  13:00

so  14.4.  13:00

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

23 : 18

VŠP

SVŠ Plzeň

HK Slavia VŠ Plzeň

2LZČ

2LZČ

5.5.  13:00

so  5.5.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková