TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorostenky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorostenky / utkání / Pardubice

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LZČ

2LZČ

17.9.  13:00

ne  17.9.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

0 : 10

MĚL

Mělník

1. HC Wendy Mělník

2LZČ

2LZČ

24.9.  13:00

ne  24.9.  13:00

TJ Sokol Písek

TJ Sokol Písek

PIS

Písek

21 : 23

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

7.10.  13:00

so  7.10.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

28 : 24

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

15.10.  13:00

ne  15.10.  13:00

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

SKB

Sokol Kobylisy

21 : 21

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

22.10.  13:00

ne  22.10.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

28 : 39

HVB

Havlíčkův Brod

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

2LZČ

2LZČ

28.10.  14:00

so  28.10.  14:00

TJ Turnov

TJ Turnov

TUR

Turnov

19 : 33

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

5.11.  13:00

ne  5.11.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

27 : 26

VŠP

SVŠ Plzeň

HK Slavia VŠ Plzeň

2LZČ

2LZČ

19.11.  13:30

ne  19.11.  13:30

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

25 : 15

HCP

HC Plzeň

HC Plzeň

2LZČ

2LZČ

10.12.  13:00

ne  10.12.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

17.12.  12:30

ne  17.12.  12:30

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

32 : 25

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

10.2.  14:30

so  10.2.  14:30

1. HC Wendy Mělník

1. HC Wendy Mělník

MĚL

Mělník

19 : 28

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

25.2.  13:00

ne  25.2.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

27 : 30

PIS

Písek

TJ Sokol Písek

2LZČ

2LZČ

3.3.  10:30

so  3.3.  10:30

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

23 : 25

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

11.3.  13:00

ne  11.3.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

22 : 34

SKB

Sokol Kobylisy

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

2LZČ

2LZČ

7.4.  10:00

so  7.4.  10:00

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

HVB

Havlíčkův Brod

40 : 21

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

15.4.  13:00

ne  15.4.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

16 : 16

TUR

Turnov

TJ Turnov

2LZČ

2LZČ

22.4.  14:00

ne  22.4.  14:00

HK Slavia VŠ Plzeň

HK Slavia VŠ Plzeň

VŠP

SVŠ Plzeň

20 : 16

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

19.5.  13:00

so  19.5.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková