TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorostenky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorostenky / utkání / Cheb

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LZČ

2LZČ

16.9.  10:00

so  16.9.  10:00

HC Plzeň

HC Plzeň

HCP

HC Plzeň

15 : 16

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

24.9.  10:30

ne  24.9.  10:30

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

16 : 10

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

7.10.  13:00

so  7.10.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

28 : 24

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

15.10.  10:30

ne  15.10.  10:30

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

27 : 17

MĚL

Mělník

1. HC Wendy Mělník

2LZČ

2LZČ

22.10.  13:00

ne  22.10.  13:00

TJ Sokol Písek

TJ Sokol Písek

PIS

Písek

18 : 18

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

28.10.  13:00

so  28.10.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

5.11.  15:30

ne  5.11.  15:30

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

16 : 20

SKB

Sokol Kobylisy

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

2LZČ

2LZČ

12.11.  12:45

ne  12.11.  12:45

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

HVB

Havlíčkův Brod

28 : 16

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

18.11.  10:30

so  18.11.  10:30

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

19 : 17

TUR

Turnov

TJ Turnov

2LZČ

2LZČ

3.12.  15:30

ne  3.12.  15:30

HK Slavia VŠ Plzeň

HK Slavia VŠ Plzeň

VŠP

SVŠ Plzeň

20 : 21

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

11.2.  16:00

ne  11.2.  16:00

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

20 : 17

HCP

HC Plzeň

HC Plzeň

2LZČ

2LZČ

24.2.  10:30

so  24.2.  10:30

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

21 : 15

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

3.3.  10:30

so  3.3.  10:30

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

23 : 25

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

2LZČ

2LZČ

11.3.  16:00

ne  11.3.  16:00

1. HC Wendy Mělník

1. HC Wendy Mělník

MĚL

Mělník

22 : 28

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

17.3.  10:30

so  17.3.  10:30

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

8.4.  13:00

ne  8.4.  13:00

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

24 : 22

PIS

Písek

TJ Sokol Písek

2LZČ

2LZČ

22.4.  11:00

ne  22.4.  11:00

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

SKB

Sokol Kobylisy

25 : 21

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková