TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorostenky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorostenky / utkání / Bělá

soutěž

tým

zobrazit

řadit

liga

liga

den čas

 

 

domácí

výsledek

hosté

 

2LZČ

2LZČ

17.9.  18:00

ne  17.9.  18:00

TJ Turnov

TJ Turnov

TUR

Turnov

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

23.9.  13:00

so  23.9.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

MĚL

Mělník

1. HC Wendy Mělník

2LZČ

2LZČ

8.10.  14:00

ne  8.10.  14:00

HK Slavia VŠ Plzeň

HK Slavia VŠ Plzeň

VŠP

SVŠ Plzeň

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

14.10.  13:00

so  14.10.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

PIS

Písek

TJ Sokol Písek

2LZČ

2LZČ

28.10.  13:00

so  28.10.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

CHE

Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

2LZČ

2LZČ

5.11.  09:30

ne  5.11.  09:30

HC Plzeň

HC Plzeň

HCP

HC Plzeň

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

11.11.  13:00

so  11.11.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

SKB

Sokol Kobylisy

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

2LZČ

2LZČ

18.11.  13:00

so  18.11.  13:00

DHK Slavoj Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

ŽIR

Žirovnice

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

2.12.  13:00

so  2.12.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

HVB

Havlíčkův Brod

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

2LZČ

2LZČ

10.12.  13:00

ne  10.12.  13:00

DHK Pardubice

DHK Pardubice

PAR

Pardubice

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

10.2.  13:00

so  10.2.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

TUR

Turnov

TJ Turnov

2LZČ

2LZČ

24.2.  12:00

so  24.2.  12:00

1. HC Wendy Mělník

1. HC Wendy Mělník

MĚL

Mělník

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

3.3.  13:00

so  3.3.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

VŠP

SVŠ Plzeň

HK Slavia VŠ Plzeň

2LZČ

2LZČ

11.3.  13:00

ne  11.3.  13:00

TJ Sokol Písek

TJ Sokol Písek

PIS

Písek

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

14.4.  14:00

so  14.4.  14:00

TJ Lokomotiva Cheb

TJ Lokomotiva Cheb

CHE

Cheb

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

21.4.  13:00

so  21.4.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

HCP

HC Plzeň

HC Plzeň

2LZČ

2LZČ

29.4.  11:00

ne  29.4.  11:00

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

SKB

Sokol Kobylisy

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

5.5.  13:00

so  5.5.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

ŽIR

Žirovnice

DHK Slavoj Žirovnice

2LZČ

2LZČ

12.5.  10:00

so  12.5.  10:00

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

HVB

Havlíčkův Brod

BPB

Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

2LZČ

2LZČ

19.5.  13:00

so  19.5.  13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

BPB

Bělá

PAR

Pardubice

DHK Pardubice

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková