Sokol Bělá / muži / utkání / Kolín x Sokol Bělá p.B.

Sokol Bělá p.B.

II. liga SV Čechy | 2014/15 − 13. kolo

sobota 21.2.2015 • 10:30 hodin

Deml Tomáš, Dvořáček Michal

3:0, 4:3, 7:3, 9:6, 11:8, 12:12, 16:14, 19:17, 21:18, 24:19, 29:20, 32:22, 35:24

D  Pazdera

První poločas jsme odehráli celkem solidně, na domácích bylo znát, že nás hodně podcenili. Střelecky se dařilo Opustilovi, v obraně tvrdili muziku Šírek s Hoftou. Držet krok s Kolínem se nám dařilo do 42. minuty, kdy jsme se drželi stále na dostřel / 21:18 /. V této fázi se rozhodovalo o osudu utkání, což bylo znát i na nervozitě obou družstev. Rozhodčí měli plné ruce práce uklidnit horké hlavy některých hráčů. Domácí zrychlili hru, my jsme přestali hrát v útoku trpělivě a s naší uspěchanou střelbou si domácí brankář poradil. V 50. minutě už to bylo 29:21, na hřiště jsme pustili hráče z lavičky a závěr utkání si domácí hráči v klidu pohlídali.

Ještě ve 40.minutě jsme mysleli na body, ale nakonec to skončilo debaklem o 11 gólů. Už tradičně se nám nepodařilo ubránit Krause, u kterého všichni víme, co udělá, ale neubráníme ho. Znát byla i absence domácího pivota Pokorného, naše spojky se dokázali prosadit 1 na 1. Jediným našim pozitivem je výkon Šírka, Opustila v útoku a návrat Hofty do sestavy.

Družstvo mužů je od 2.kola stále bez trenéra, Martin Dohnal ze zdravotních důvodů ukončil kariéru a Mika je kvůli zranění kolena ze zápasu s Jabloncem do konce sezóny mimo hru. Oběma tímto přejeme brzké uzdravení !! Hráčskou výpomoc do konce jara přislíbili veteráni Švec a Hrubý. Cíl máme skromný - důstojně dohrát letošní sezónu.