Společná regionální liga | 2018/19 − 8. kolo

detaily utkání

místo:

Sportovní hala Chrudim

komentář k utkání

KONTUMAČNĚ - do utkání nastoupil i hráč domácích, který byl po druhé přímé červené kartě v trestu.

Určitě není důvod k radosti ze zisku dvou bodů…. K utkání jsme odjeli v 7 lidech – Macoun, Hamšík, Šulc, Loukotka, Maršálek, Smejkal, Brisuda. Hráči, kteří mají zájem hrát, byli tentokrát na marodce se zraněním, bohužel. Od začátku jsme věděli, že domácí hrají s hráčem v trestu, nechápu, že si to nepohlídali ?? Na hřišti to skončilo 29:15 – Macoun 10/5, Brisuda 4, Smejkal 1. Zbytek se nedokázal prosadit. Z utkání jsem měl obavy, protože hráči Chrudimi se už doma dvakrát se soupeřem poprali. Rozhodčí to tentokrát měli pevně v rukou, ve 24.minutě byl stav 9:7 a domácí už měli 14 trestných minut, ale pískat bych tam teda nechtěl…S tvrdou hrou se dokázal popasovat akorát Macoun, který se nebál chodit do soubojů 1 na 1. Postupem času nám docházely síly a zranil se Loukotka, který to aspoň odstál v obraně.