Pavel Prachař - OV

Ž  Kaisner David, Souček Rostislav

2  2x Pazdera Michal, Kaisner David, Capouch Pavel, Byrtus Jan, Souček Rostislav

Č

S Kolínem jsme v sobotu 15.9. rozehráli letošní ročník SRL mužů. Hosté přijeli se širokým kádrem zkušených hráčů, kteří léta hráli II.ligu. My jsme  měli k dispozici 16 hráčů, do soupisky utkání se nevešli Švec a Roubal. Navíc jsme ještě nemohli použít 2 posily z Turnova, ze svazu zatím nedorazily registračky s přestupem…..

Do 20.minuty dominovali hosté z Kolína. My jsme hodně chybovali v obraně, nerozbíhali jsme rychlý útok a na postavenou obranu to šlo podle očekávání ztuha. Nastartovalo nás dobře odehrané oslabení 4 na 6, prostřídali jsme základní sestavu a do konce poločasu jsme ztihli otočit z 8:14 v 21.minutě na 15:14 po 30-ti minutách hry.

Úvod druhé půle jsme prospali, Kolín si vzal jednoduše vedení zpět 16:19 ve 35.minutě. Logicky následoval time – out, chtěli jsme navázat na hru ze závěru 1.poločasu. Impulsem pro hráče byly skvělé zákroky brankáře Maršálka, který chytal hostům jednu střelu za druhou. Ve 45.minutě jsme šli zpátky do vedení na 22:21, nejtěsnější rozdíl trval až do 54.minuty ( 25:25 ). V závěru jsme dvakrát trefili tyč, Kolín byl stoprocentní a závěr utkání si zkušeně pohlídal.

Tentokrát bylo na víc než na prohru o 2 branky. Ve fázích utkání , kdy jsme hráli rychle a jednoduše dopředu, jsme dominovali. Bohužel bez letní přípravy hráči nedokázali i při tak širokém kádru odehrát utkání ve větším tempu. Dalším problémem byla špatná obrana hlavně na prostředku, velkých oken využíval především Pazdera, který nám vstřelil 15 branek. Některým se nedařilo podle jejich představ, měli jsme dost technických chyb a několik nesmyslných vyloučení za nic neřešící fauly zezadu. Na střídačce mi chyběl větší týmový duch, chvílemi nás trápila herní nekázeň ( viz 3 střely za 25 vteřin v oslabení od jednoho hráče ). Ve II.poločase podal velmi dobrý výkon brankář Maršálek, příslibem byl i fungující mix dorostenců a starších hráčů.
Utkání s přehledem odřídila zkušená dvojice rozhodčích Lorenc, Štrebl .

Divákům děkujeme za podporu v hledišti !