oddíl házené | muži

2  Makal Jan, Šefr Michael, Novotný Jiří, Svoboda Stanislav, Tyl Martin

Č

komentář k utkání

Zápas jsme si prohráli už v 1.poločase. Ve 2.půli pokračoval Kubíček v osobní obraně Svobody a postupně jsme ukrajovali z náskoku soupeře. Bohužel nás srážely technické chyby a neproměněné šance. V 51.minutě byl stav 20:26 a zdálo se být rozhodnuto. Osobní obrana podpořená výborným Renzou, to vše nás vrátilo zpátky do zápasu. V čase 59:55 vyrovnával Macoun, bohužel naše střídačka zároveň se střelou položila kartu na time - out a gól správně neplatil. V závěrečných vteřinách už jsme nestihli vystřelit.

Ve druhé půli jsme zabojovali o výsledek, zvednul se hlavně Smejkal na pivotu,  kluci chtěli a bojovali, to musela hrstka věrných fanoušku ocenit. Neomluvitelné jsou tři dvouminutové tresty za kecání a doslova proflákaný 1.poločas.

K rozhodčím mám velký respekt, odpustili nám několik nedostatků, ale po zápase se nám ulevilo, že jsme nemuseli jít k zubaři k proškrtání zubní karty. Tolik faulů na hlavu a jen 2 potrestané, to se fakt nepovedlo. Takové zákroky se trestají i v hokeji.