TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / utkání / Jičín - C x Bělá

TJ HBC Jičín - C

Jičín - C

JIC-C

 

31:22

(17:11)

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

Inter REG liga | 2016/17 − 13. kolo

neděle 16.4.2017 • 18:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Vaněček Zdeněk

průběh: 

 1:2, 8:3, 9:6, 11:9, 12:10, 20:11, 22:15, 27:18, 30:20

7m hody: 

 1/1 - 3/3

diváků: 

 30

místo: 

 hala Jičín

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

17

Čtvrtník Josef

6/3

-

5

Hamšík Jakub

1

-

11

Hofta Jiří

2

-

Ž

7

Hrubý Vladimír

1

-

10

Kubíček David

7

-

3

Loukotka Jakub

-

2

Macoun Jaroslav

-

9

Myšák Jan

-

14

Nigrín Jiří

2

-

13

Roubal Jiří

1

-

18

Smejkal Josef

2

-

Ž

6

Šulc Filip

-

č

brankáři

br

zákr

tresty

16

Maršálek Dominik

-

29

Renza Václav

-

trenéři

Vladimír Hrubý - TR, Stanislav Švec - AS, Antonín Tošovský - OV,

TJ HBC Jičín - C

Jičín - C

sestava

br

Babák Aleš

1/0

Coufal Tomáš

Coufal Tomáš

Havelka Jan

3/0

Horčičko Pavel

1/0

Chýlek Zdeněk

3/1

Kolář Jan

6/0

Kořínek David

4/0

Michálek Pavel

3/0

Novotný Matěj

3/0

Schoř Martin

3/0

Vávra Václav

2/0

Ženatý Lukáš

2/0

trenéři

Aleš Babák - TR, Pavel Babák - OV

tresty

Ž  Kolář Jan, Schoř Martin, Babák Aleš

2  Novotný Matěj, Horčičko Pavel

Č  

D  

komentář k utkání

Ve druhém jarním kole Inter REG ligy jsme odjížděli do Jičína, kde jsme se utkali s domácím „Céčkem“, které vévodí ligové tabulce. I přes nadějný výkon v minulém domácím utkání jsme odjížděli do Jičína s vědomím, že nás velice náročné utkání, protože v domácím dresu nastupuje několik hráčů s ligovými zkušenostmi.

 

Naše družstvo nastoupilo do utkání v pozměněné sestavě, když se v našem dresu objevili Čtvrtník a Hofta, ale tentokrát chyběli Švec a Tyšer.

 

Úvod utkání se nám opět příliš nepovedl. Sice jsem se dostali do vedení 1:2, ale to bylo naše jediné vedení. Náš střed obrany prakticky neexistoval, čehož domácí hráči okamžitě využili a vypracovali si do 12 minuty vedení 8:3. Z tohoto důvodu jsme prostřídali sestavu což vedlo ke zlepšení naší hry. Ve 21. minutě snižoval Kubíček na 12:10 a zdálo se, že jsme v utkání. Bohužel konec prvního poločasu jsme absolutně nezvládli a dovolili soupeři odskočit na 17:11.

 

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem zlepšit obranu a hlavně méně chybovat v útoku. Tento cíl se nám ale nepodařilo naplnit. Hned v úvodu poločasu jsme udělali tři technické chyby, které domácí z trháku potrestali a vytvořili si vedení 20:11. Veškerý náš elán byl rázem pryč. Zbytek utkání se již jen dohrával.

 

Domácí hráči zvítězili naprosto zaslouženě a s přehledem. Jakoukoliv naši chybu okamžitě potrestali z rychlého protiútoku. Velice dobře také spolupracovaly spojky s pivotem.

 

Naopak nám se utkání vůbec nepodařilo. Velice špatně pracovala obrana a vytvořili jsme neuvěřitelné množství technických chyb. Pochvalu zaslouží brankář Maršálek, který podal jako jediný excelentní výkon a Kubíček, který i přes drobné zranění vstřelil 7 branek. Solidní utkání odehrál i veterán Čvrtník. Velkým zklamáním byl výkon našich starších dorostenců, kteří vyloženě „vyhořeli“. Hráli bojácně a alibistický, bez větší snahy a nasazení. Jak by řekl klasik: „Byl to šlendrián“.

 

Za zmínku ještě stojí první gól v našem dresu Jirky Roubala a excelentní výkon "Renzi" v brance, který měl v posledních 7. minutách 100% úspěšnost. Oběma gratulujeme, jen tak dál. Po utkání proběhla v místní klubovně menší oslava těchto dílčích úspěchů.

 

V tomto utkání jsme chtěli nasbírat co nejvíce zkušeností a zároveň nám mělo ukázat, jak na tom doopravdy jsme. Pohled to nebyl zrovna příjemný!

 

V sobotu nás čeká na domácí palubovce TJ Turnov. Hráči mají ideální příležitost, jak napravit nepovedené utkání v Jičíně. 

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková