TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / utkání / Turnov x Bělá

TJ Turnov

Turnov

TUR

 

22:23

(10:11)

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

Inter REG liga | 2016/17 − 15. kolo

sobota 29.4.2017 • 18:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Lukáš Ledvinka, Lukáš Lehký

průběh: 

 1:3, 3:6, 5:8, 8:9, 9:11, 11:14, 13:15, 14:18, 16:20, 18:23

7m hody: 

 2 - 2

diváků: 

 40

místo: 

 hala Turnov

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

11

Hamšík Jakub

-

2

8

Hrubý Vladimír

3

-

2

13

Kočí Tomáš

3/1

-

10

Kubíček David

9

-

17

Loukotka Jakub

2

-

3

Macoun Jaroslav

1

-

Ž22

9

Myšák Jan

-

22

14

Smejkal Josef

-

6

Šulc Filip

3/1

-

7

Švec Stanislav

2

-

Ž

5

Tyšer Vojtěch

-

č

brankáři

br

zákr

tresty

12

Maršálek Dominik

-

16

Smejkal Jiří

-

trenéři

Vladimír Hrubý - TR, Stanislav Švec - AS, Antonín Tošovský - OV,

TJ Turnov

Turnov

sestava

br

Holubka Jan

4/0

Korman Lukáš

Kovačičin Jiří

Krhoun Štěpán

Kulich Ondřej

4/0

Möller Jan

5/2

Nauš Radek

3/0

Netušil Michal

4/0

Rieger Marek

2/0

Soukup Jan

trenéři

Jan Holubka - TR, Radek Nauš - OV

tresty

Ž  Kulich Ondřej, Rieger Marek, Möller Jan

2  Netušil Michal, Korman Lukáš

Č  

D  

komentář k utkání

Po týdnu jsme se v rámci 15. kola Inter REG ligy opět utkali s týmem TJ Turnov, tentokrát na jeho palubovce. Minulý týden jsem v bělské hale zvítězili v poměru 26:23 a i tentokrát jsme odjížděli do Turnova s cílem zvítězit.

 

V naší sestavě se objevilo skoro kompletní družstvo (chyběl pouze Nigrín) straších dorostenců, kteří před tímto utkání odehráli své II. ligové utkání v Jablonci. Tentokrát chyběli Hofta, Čtvrtník, Renza, Roubal.

 

V úvodu utkání jsme si vybudovali mírné vedení 1:3, které jsme udržovali prakticky v celém jeho průběhu. I tentokrát jsme chtěli vycházet z dobré obrany s přechodem do rychlého protiútoku. Bohužel se nám to nedařilo především díky velkému množství technických chyb a častému vylučovaní. Všechny naše chyby soupeř okamžitě potrestal a tak s námi držel neustále krok.

 

V úvodu druhého poločasu byla naše hra nervózní a to především díky nepřesným rozhodčím. Někteří hráči se soustředili především na rozhodčí a nikoliv na hru, což vyústilo dvouminutovým trestem za „keci“ pro Hrubého. Tento okamžik ale náš tým vyhecoval, hráči začali více bojovat a ze stavu 13:14 si během pěti minut vybudoval náskok 14:18. Tento náskok jsme drželi až do 53. minuty, kdy byl stav utkání 18:23. Bohužel jsme podlehli pocitu, že je utkání rozhodnuté a dovolili domácím hráčům udělat z utkání drama. Jen díky skvělému výkonu brankáře Maršálka jsme nakonec zvítězili.

 

I když jsme byli zřejmě lepším týmem, tak jsme svými chybami drželi soupeře neustále ve hře, což vyústilo závěrečným dramatem.

V domácím dresu nám nejvíce starostí dělal střelec Moller a na pivotu hrající Holubka a Kulich.

V našem týmu musíme vyzdvihnout brankáře Maršálka, který navázal na předchozí utkání a předvedl parádní výkon. Tradičně byl našim nejlepší střelcem Kubíček, velice povedené utkání odehráli i dorostenci na křídlech Kočí, Šulc a Loukotka. Celkově lze tým pochválit za bojovnost, ale je potřeba hru zpřesnit a nedělat tolik chyb.

 

Opět musíme poděkovat hráčům Turnova za férově vedené utkání bez zákeřných faulů. Pro naše hráče jsou tato utkání skvělou zkušeností.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková