TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / utkání / Bělá x Česká Lípa

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

33:27

(16:15)

TJ Lokomotiva Česká Lípa

Česká Lípa

ČEL

Inter REG liga | 2016/17 − 16. kolo

sobota 6.5.2017 • 17:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Liška Karel, Turzová Markéta

průběh: 

 0:3, 2:5, 5:6, 7:9, 11:12, 14:13, 18:16, 20:19, 23:21, 28:22, 30:24, 31:27

7m hody: 

 1 - 1

diváků: 

 30

místo: 

 hala Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

8

Hrubý Vladimír

9

-

13

Kočí Tomáš

1

-

10

Kubíček David

11

-

Ž

3

Macoun Jaroslav

1

-

2

9

Myšák Jan

-

2

18

Roubal Jiří

-

14

Smejkal Josef

1

-

6

Šulc Filip

2

-

7

Švec Stanislav

4/1

-

5

Tyšer Vojtěch

4

-

2

č

brankáři

br

zákr

tresty

16

Maršálek Dominik

-

trenéři

Vladimír Hrubý - TR, Stanislav Švec - AS, Antonín Tošovský - OV,

TJ Lokomotiva Česká Lípa

Česká Lípa

sestava

br

Capouch Josef

3/0

Drobný Milan

2/0

Duben Jan

5/0

Hejl Tomáš

4/0

Hoffman Matěj

Janeček Lukáš

Líbal Zdeněk

4/0

Mareš Jakub

1/0

Müller Jan

2/0

Müller Václav

Skřápek Robin

6/1

Vodrážka Václav

Živnůstka Jaroslav

trenéři

Patrik Pavlíček - TR, Josef Capouch - OV

tresty

Ž  Drobný Milan

2  Hejl Tomáš, Líbal Zdeněk

Č  

D  

komentář k utkání

V rámci 16. kola Inter REG ligy jsme v bělské sportovní hale přivítali poslední celek tabulky Lokomotivu Česká Lípa. I přes umístění českolipských házenkářů v tabulce jsme očekávali nelehké utkání. Hráči Lokomotivy dokázali v posledním kole zvítězit v Železné Brodě 28:19! Nám v sestavě tentokrát chyběli Čtvrtník, Renza, Smejkal Jiří před utkáním se omluvili i starší dorostenci Nigrín a Loukotka, v předchozím utkání STD se zranil i Hamšík.

 

Do utkání jsme nastoupili velice laxně v domnění, že se soupeř porazí zřejmě sám. Nedůsledná obrana, hodně technických chyb a neproměňování střeleckých příležitostí vedlo k tomu, že byl v 8. minutě stav utkání 2:5 pro Lokomotivu! I přesto, že jsme zlepšili obranu, jsme dostávali laciné branky především z křídel. Navíc jsme stále dělali velké množství technických chyb v útoku. Hra se postupně zlepšovala, ale stále se nám nedařilo vymazat soupeřův náskok. Ještě ve 27. minutě jsme prohrávali 12:13. Poslední dvě minuty prvního poločasu jsme ale díky brankám Kubíčka, Tyšera a Hrubého vyhráli 4:2 a šli do kabin s vedením 16:15.

 

V poločase bylo v naší šatně menší dusno, protože měli někteří hráči v prvním poločase problém s bojovností. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první. Hrálo se vyrovnané utkání s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. I když jsme měli herně mírně navrh, tak byl ve 43. minutě stav 23:22. Soupeř od poločasu osobně bránil Švece, což nám dělalo z počátku problémy. Klid do naší hry vnesl až veterán Hrubý, který se přesunul z pivota na spojku. Naše hra se zklidnila, začali jsme proměňovat šance a tím si vytvořili rozhodující náskok 28:22 v 51. minutě, který jsme již udrželi až do konce utkání.

 

Družstvo hostí zaslouží pochvalu za předvedený výkon. I přes naši veškerou snahu byl ještě ve 43. minutě vyrovnaný stav. Dobrý výkon předvedli zejména brankář Živnůstka a na spojce Duben.

 

V našem dresu se střelecky dařilo tradičně Kubíčkovi, který vstřelil 11 branek. Tentokrát se v dobrém světle předvedl i Hrubý, který na spojce zavzpomínal na svá žákovská léta. Pochvalu zaslouží také Tyšer, Švec a Macoun. Toto vítězství se nerodilo vůbec lehce, ale o to je cennější. Ve druhém poločase byla na celém týmu vidět vůle zvítězit a tak to má být!

 

Děkujeme soupeři za pěkné a férově vedené utkání, rozhodčím za jeho řízení. Poděkování putuje také k divákům, kteří nás přišli podpořit.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková