TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / utkání / Bělá x Turnov

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

26:23

(15:11)

TJ Turnov

Turnov

TUR

Inter REG liga | 2016/17 − 14. kolo

sobota 22.4.2017 • 17:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Žďárský Jiří, Novotný Vilém

7m hody: 

 1 - 4

diváků: 

 53

místo: 

 hala Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

17

Čtvrtník Josef

4/1

-

5

Hamšík Jakub

-

8

Hrubý Vladimír

4

-

10

Kubíček David

7

-

6

Loukotka Jakub

1

-

3

Macoun Jaroslav

2

-

Ž

9

Myšák Jan

1

-

Ž

14

Nigrín Jiří

2

-

22

18

Roubal Jiří

-

13

Smejkal Josef

1

-

11

Šulc Filip

1

-

Ž

7

Švec Stanislav

3

-

č

brankáři

br

zákr

tresty

16

Maršálek Dominik

-

trenéři

Vladimír Hrubý - TR, Stanislav Švec - AS, Antonín Tošovský - OV,

TJ Turnov

Turnov

sestava

br

Holubka Jan

5/0

Kohout Martin

2/0

Krhoun Štěpán

Kulich Ondřej

5/0

Möller Jan

6/4

Nauš Radek

2/0

Netušil Michal

1/0

Soukup Jan

2/0

trenéři

Jan Holubka - TR, Radek Nauš - OV

tresty

Ž  Kulich Ondřej

2  Netušil Michal, Kulich Ondřej, Kohout Martin

Č  

D  

komentář k utkání

V dalším kole Intre REG ligy jsme na domácí palubovce přivítali předposlední tým tabulky TJ Turnov. Na tohoto soupeře se nám příliš nedaří, důkazem toho bylo naše poslední vzájemné utkání, které jsme v Turnově vysoko prohráli v poměru 27:21!

 

V naší sestavě opět dostali příležitost starší dorostenci, zároveň chyběli Hofta, Renza a Tyšer.

 

I když byl úvod utkání vyrovnaný 2:2, tak jsme působili sehranějším dojmem, což se brzy projevilo i na skóre. V 15. minutě zvyšoval Kubíček na 8:2. Snažili jsme se vycházet z pozorné obrany a zároveň zrychlit co nejvíce hru dopředu. Až do 26. minuty se nám tyto cíle dařilo naplňovat (14:7), ale hrubě jsme nezvládli koncovku, kterou jsme prohráli 1:4 a dali tak soupeři šanci do druhého poločasu.

 

V úvodu druhého dějství jsme sice poměrně dobře bránili, ale v útoku jsme udělali velké množství technických chyb, k tomu se přidalo zahazování vyložených šancí a hráči Turnova ve 44. minutě drželi stav utkání 19:16! Do 56. minuty jsme si ale přeci jen vytvořili vedení 26:19. Bohužel, stejně jako v prvním poločase, jsme nezvládli závěr, který jsme prohráli 0:4, čímž soupeř zkorigoval na pro něj přijatelných 26:23.

 

I přes poměrně vyrovnaný konečný výsledek jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Škoda pokažených koncovek poločasů.

 

Tým Turnova měl hru postavenou na tvrdé obraně a zároveň hrál v útoku „na jistotu“. Všichni hráči dobře spolupracovali s pivotem, což nám dělalo poměrně velké problémy.

 

V našem dresu těžko někoho vyzdvihovat. Velmi dobře opět zachytal brankář Maršálek, své si odehráli Kubíček a Čtvrtník. Starší dorostenci podali daleko lepší výkon, než před týdnem v Jičíně, ale stále to není ono. Čekáme od nich daleko více, chybí jim větší vůle a chuť využít svůj čas na hřišti na 100%. V příštím roce bude v týmu daleko větší konkurence a takovéto výkony by zřejmě na sestavu nestačily!

 

Na závěr bychom chtěli poděkovat divákům za podporu, soupeři za férové a sportovní vystupování, rozhodčím za bezproblémový průběh a dobrovolníkům za organizaci tohoto utkání.

Hrubas

 

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková