2  Bachúrek Jaroslav, Novotný Jiří, Janus Tomáš, 3x Novotný David

Č  Novotný David

D

komentář k utkání

Utkání by slušela spíše remíza. V obraně jsme moc nechybovali, ale v útoku to bylo hodně statické a bez nápadu. Obrana soupeře 1:5, která se ve druhém poločase změnila na osobní Švece, nám dělala problémy. Náš útok byl plný soubojů 1 na 1 a hodně nahrávek šlo zbytečně na pivota. Rychlý protiútok, který by na domácí platil,  jsme hráli jen v úvodu druhého poločasu, kdy jsme během čtyř minut otočili z 9:8 na 9:11. V závěru nám sudí upřel jasnou sedmičku ( viz pravidlo posledních 30 vteřin ), ale na to se nechceme vymlouvat, stejně jsme dvě sedmičky v utkání neproměnili. Starší hráči mají stále chuť hrát, ale je čas nastavit zrcadlo a dávat větší prostor starším dorostencům.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková