2  2x Filipets Pavel, Svoboda Stanislav

Č

D

komentář k utkání

První domácí zápas mužů v sobotu 17.9. přivedl do městské sportovní haly družstvo Železného Brodu. Hosté vstoupili do utkání aktivněji a po 18 minutách vedli 8:3. Poté ale začal úřadovat do té chvíle ne moc úspěšný útok Bělé. Na konci první půle byl stav pro domácí tým 12:11.

Druhou polovinu utkání to byla přetahovaná o to, kdo se jako první utrhne a získá plný počet bodů. Na obou stranách ale předvedly oba gólmani, že zápas patří jim. Perfektními zákroky určily na konci zápasu nerozhodné skóre 24:24 a tak se oba týmy rozešly smírně po bodu.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková