oddíl házené | muži

Ž  Pelikán Lukáš, Havelka Martin

Č

komentář k utkání

Do pražských Vršovic jsme odjížděli nejen s postupovými ambicemi, ale i s cílem vyzkoušet všechny hráče před ostrým startem letošního ročníku II. ligy. V prvním poločase nastoupil do branky navrátilec Martin Hendrych, díky jehož angažování jsme snad už vyřešili problém s nedostatkem brankářů. Úvod utkání byl z naší strany mírně rozpačitý. Na některých hráčích byla přeci jen znát letní pauza. Dařilo se nám spíše v obraně. Postupem času se ale i naše hra v útoku zlepšovala, fungovala především spolupráce Aleše Stacha a Hrubého na pivotu, který tentokrát proměňoval své šance velice produktivně.
Do druhého poločasu nastoupil do brány junior Prokop a velký prostor na hřišti dostali všichni hráči z lavičky. Utkání jsme měli brzy pod kontrolou a dohrálo se v podstatě bez nervů. Nikdo vyloženě nezklamal, vyzdvihovat lze výkon pivota Hrubého a Knotka na pravém křídle. Dařilo se oběma brankářům. Do letošního ročníku II. ligy nastupujeme bez přehnaných ambic. Hlavní cíl pro trenéra Bartoně je zabudovat mladíky Šírka, Míku a Prokopa úspěšně do družstva. Úspěchem by bylo umístění v horní polovině tabulky a pokud možno udržet domácí neporazitelnost. Sportu zdar, bělské házené zvlášť:-)