Václav Kocián - TR, Stanislav Valenta - OV

Ž  Hasala Ondřej, Hrubý Tomáš

2  Půlpán Václav, Faltejsek Petr, Reichl Jan, Urbanec Zdeněk, 2x Hrubý Tomáš, Černohorský Vilém

Č  Šmidrkal Pavel

Velmi důležité utkání v domácím prostředí jsme nezvládli, a tak na první letošní body stále čekáme.
Nejsilnější možná sestava měla dobrý vstup do utkání. Po sedmi minutách byl stav 5:2 a vypadalo to na slibný začátek. Soupeř však zlepšil obranu a po sérii našich neproměněných šancí otočil vývoj skóre z 5:2 na 5:9 v 15. minutě. K neudržení byl zejména Faltejsek, u nás se v první půli střelecky trápil Švec a celkově se nám nedařilo v koncovce.
Do druhé půle jsme nastoupili s jasným odhodláním zápas otočit. Zlepšili jsme proměňování vyložených šancí a někteří začali více bojovat. Brzy se nám povedlo dostat na dostřel, ale ne a ne vývoj skóre otočit. Pardubice hrály trpělivě v útoku a dokázaly se prosadit střelbou ze střední vzdálenosti. Málo platná byla osobní obrana Faltejska a v závěru pak i osobka všech hráčů. Do 52. minuty se to stále tahalo, ale pak se hostům povedlo odskočit na rozdíl čtyř gólů a vzhledem k času, který zbýval do konce, bylo o osudu utkání rozhodnuto.
Základní sestava odehrála celý zápas téměř bez střídání, ale ani to ke dvěma bodům nestačilo. A abychom těch starostí neměli málo, tak ihned po utkání trenér Bartoň na svoji žádost ukončil veškerou spolupráci s oddílem a áčko je tak rázem bez trenéra.