TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / utkání / Sokol Bělá x Jičín - B

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

BPB

 

20:26

(8:13)

HBC Ronal Jičín - B

Jičín - B

JIC-B

Český pohár | 2010/11 − 1. kolo

sobota 4.9.2010 • 17:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Vilém Novotný

7m hody: 

 1 - 2

diváků: 

 40

místo: 

 hala Bělá

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Sokol Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

11

Dvořák Matěj

-

5

Femiak Pavel

-

2

8

Hrubý Vladimír

6

-

2

15

Knotek Radim

-

13

Krucký Milan

-

10

Kubíček David

4

-

Ž2

9

Netrval Petr

1/1

-

17

Orolín Pavel

1

-

4

Stach Aleš

3

-

22251.

7

Švec Stanislav

5

-

14

Tošovský Antonín

-

č

brankáři

br

zákr

tresty

16

Dvořák Tomáš

-

1

Prokop Roman

-

trenéři

HBC Ronal Jičín - B

Jičín - B

sestava

br

Bednář Vojtěch

2/0

Coufal Tomáš

Drbohlav Jiří

2/1

Horyna Ondřej

3/0

Hošic Jakub

3/0

Chyba František

2/0

Jakl Martin

3/0

Kůta Miloslav

Mareš Michal

1/0

Soukup Robert

Šebek Vít

2/0

Šulc Petr

5/1

Vitík Tomáš

3/0

trenéři

Miloslav Kůta - TR, Petr Kynčl - OV

tresty

Ž  Šulc Petr, Šebek Vít

2  Hošic Jakub, Kůta Miloslav, Drbohlav Jiří

Č  

D  

komentář k utkání

Po nevydařeném vystoupení na turnaji v Mladé Boleslavi jsme měli možnost k napravení reputace v domácím prostředí, kde jsme hostili v 1. kole Českého poháru prvoligové béčko Jíčína. Po delší době měl trenér Bartoň k dispozici uzdraveného Aleše Stacha, naopak kvůli zranění nemohl počítat s Mikou, Šírkem a Paulusem. 
Obě družstva se dobře znají, tak nebylo žádným překvapením, že se hosté soustředili v obraně zejména na pivota Hrubého. Úvodních 20 minut dominovali házenkáři Jíčína. Nám se nedařilo prosadit proti tvrdé a kompaktní obraně a naše útočné akce, které neskončily gólem, dokázali hosté proměnit v rychlý protiútok. Ve vrcholící dvacáté minutě za stavu 3:9 jsme si vzali time-out. Začalo se nám dařit v útoku a Tomáš Dvořák v bráně předvedl několik vynikajících zákroků. Za čtyři minuty to bylo už jen 7:9. Do konce poločasu však hosté znovu odskočili na rozdíl pěti gólů. 
Ve druhém poločase dostali prostor všichni nominovaní hráči, ale stále byla k vidění pěkná házená s plným nasazením. Obraz hry se neměnil. My jsme útočili na postavenou obranu a náš soupeř těžil zejména z rychlého přechodu do protiútoku. Když se nám povedlo dostat na dostřel (v 52. minutě 18:21), tak nám na víc jakoby už nestačily síly a Jíčín nám zase utekl na větší brankový rozdíl.
V bojovném utkání dominovaly tvrdé obrany. Po delší době byla pohromadě tato sestava a pookřál zejména pivot Hrubý, který oprášil spolupráci s Alešem Stachem. Výborně zachytal Tomáš Dvořák, s tvrdou hrou hostů se statečně popasoval na rozehrávce střídající Orolín a několik rychlých sprintů předvedl při vracení Matěj Dvořák. O fotbalovou vložku se postaral Netrval.
Při společném pozápasovém posezení došlo i na vzpomínání, kdy podle vyprávění pamětníků kolem roku 1969 hrála Bělá p. B. rozhodující zápas v Jíčíně o sestup z druhé ligy. K utkání se nedostavil rozhodčí a pískal ho tak náš Jiří Cehák. Bělá tehdy vyhrála a došlo k napadení autobusu domácími fanoušky.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková