oddíl házené

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: středa 5.9.2018 | zobrazeno: 4011x

Celoroční nábor mládeže v sezóně 2018/19

Nábor 2018/19

Házenkářský klub TJ Sokol Bělá pod Bezdězem hledá chlapce i dívky do přípravky, minižáků a mladších žáků - ročníky 2006 a mladší.

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že nikdy nehrálo žádný kolektivní sport. Pod vedením našich trenérů jej vše naučíme. Děti získají mnoho nových kamarádů a zážitků.

Kdy mohu přijít?

Nábor probíhá celoročně každé pondělí a čtvrtek v 15:15 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu v 15:30 hodin v tělocvičně u "nové" Základní školy v Bělé pod Bezdězem.

Co potřebuji?

Na první trénink je potřeba sportovní oblečení a pohodlná sálová obuv.

Důležité!

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky (minižactva i mladších žáků) nastoupí perfektní házenkář. Přípravka je od toho, abychom děti naučili první krůčky v házené, ovládat balón a zdokonalit pohyb dětí.

ÚČAST NA TRÉNINKU JE PRVNÍ PŮLROK ZDARMA!!!

Neváhej a přijď mezi házenkáře!

Těšíme se na tebe!

Přiložený soubor

Nábor 2018/19 - leták  (formát souboru: .pdf | velikost: 136 kB)

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)