Ž  -

2  Debreceni 2x, Hubený, Pihera, Kabát

Č  -

D  -

Vstup do utkání jsme měli velice dobrý. V 9. minutě jsme vedli 6:3 a měli jsme spoustu příležitostí náskok ještě navýšit. Bohužel jsme naše šance nevyužili a když k tomu přidáme pár technických chyb, tak toho zkušený soupeř využil a skóre vyrovnal. Ve druhé polovině prvního poločasu jsme tahali za kratší konec a soupeř šel do výraznějšího vedení 15:11. Do poločasu jsme ale dokázali alespoň částečně smazat brankový rozdíl na 13:15.

Do druhého dějství jsme vstoupili výborně a za 4. minuty bylo srovnáno. Celý druhý poločas byl vyrovnaný a chvilku jsme byli nahoře my a chvíli soupeř. Bohužel nám vždy chyběl kousíček k převrácení výsledku na svou stranu.

Posledních 30 s. zápasu jsme měli míč v držení, ale střelu 5 s. před koncem chytil hostující brankář a tak jsme odešli poraženi nejtěsnějším rozdílem 30:31.