Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Kutná Hora 7. 10. 2023
téma: přípravka | autor: Švícko | datum: úterý 10.10.2023 | zobrazeno: 1528x
V sobotu 7. 10. hrála přípravka svůj druhý mistrovský turnaj SKSH v Kutné Hoře.
Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1, bez počítání skóre, výsledků a tabulek, nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje, na jeho závěr obdrží všichni účastníci drobné ceny.
Účastníci: Házená Mělník 1+2, Házená Poděbrady, Sokol Bělá, Sokol Kostelec, Sokol Libčice, Sokol Úvaly, Spartak Příbram, Sparta Kutná Hora 1+2.
Každý tým čekalo v turnaji celkem 6 utkání s hrací dobou 1 x 10 minut. A pro zpestření si po prvním z nich všichni hráči vyzkoušeli samostatný nájezd.
Naše sestava: Bára Kubíčková, Mára Schneider, Matěj Bárta, Anička Angelov, Domča Frič, Maty Kubín, Vojta Frič, Kuba Zelený
Dětem pochvala za hraní a výborné výkony, rodičům poděkování za spolupráci a pomoc s dopravou
Další turnaj: 5. 11. Úvaly
[22.5.2024] Fotky z turnaje přípravky 11. 5.
[30.4.2024] Turnaj přípravky - Příbram 27. 4. 2024
[17.4.2024] Turnaj přípravky - Bělá p. B. 13. 4. 2024
[26.3.2024] Turnaj přípravky - 23. 3. 2024 Úvaly
[5.12.2023] Mikulášský turnaj přípravky 2023
[17.11.2023] Pozvánka na Mikulášský turnaj přípravky 2. 12.
[11.11.2023] Turnaj přípravky - 11.11. 2023 Bělá p. B.
[25.9.2023] Turnaj přípravky - 24. 9. 2023 Mělník
[12.5.2023] Turnaj přípravky 4+1 - Úvaly 6. 5. 2023
[25.4.2023] Turnaj přípravky - Poděbrady 23. 4. 2023
Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!
16.6. | 09:00
Hudlice
22.6. | 09:00
Lovosice - přátelský
Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev
přípravky,
minižáků a
mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>
1.6.
Houška Tomáš (35)
2.6.
Charvátová Anna (15)
4.6.
Šťastný Michal (31)
8.6.
Vlk Jakub (30)
9.6.
Šindelář František (65)
13.6.
Petreková Eliška (13)
13.6.
Strnadová Aneta (12)
13.6.
Šídlo Jakub (18)
14.6.
Hoznauerová Adéla (12)
16.6.
Šilhová Eliška (14)
18.6.
Polesný Lukáš (32)
18.6.
Robotka Daniel (18)
19.6.
Stanev Richard (24)
24.6.
Koštejn Václav (16)
24.6.
Tošovský Antonín (48)
25.6.
Černa Lucie (15)
Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák