Sokol Bělá / oddíl / články / Rozpis tréninků 2. 4. - 28. 6. 2024
téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 26.3.2024 | zobrazeno: 1244x
Po Velikonocích a návratu fotbalistů na venkovní hřiště se tréninky vrací do normálního režimu. Přípravka bude mít tréninky ve sportovní hale, mladší žáci budou trénovat samostatně a žákyně společně.
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | |
Přípravka | 15.15 - 16.30 | 15.30 - 17.00 | |||
Minižactvo | 15.30 - 17.00 | 15.15 - 16.30 | |||
Mladší žáci | 17.00 - 18.00 | 17.00 - 18.30 | 16.30 - 18.00 | ||
Mladší žákyně + starší žákyně | 16.30 - 18.00 | 16.30 - 18.00 | |||
Starší žáci + dorost | 17.00 - 18.00 | 18.00 - 19.30 | 18.00 - 19.30 | ||
Muži | 19.30 - 21.00 | 19.30 - 21.00 |
[7.6.2024] Informace k letnímu soustředění mládeže v Lovosicích
[5.6.2024] Školní turnaj v miniházené
[31.5.2024] Víkendový program našich družstev 1.- 2. 6. , pozvánka do sportovní haly
[26.5.2024] Pozvánka na rozlučku se sezónou
[23.5.2024] Víkendový program našich družstev 25.- 26. 5.
[22.5.2024] Oddílový příspěvek - sezóna 2023 / 2024
[3.5.2024] Víkendový 4.- 5. 5. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly
[28.4.2024] Školní klub házené - 24. 4. 2024
[25.4.2024] Víkendový 27.- 28. 4. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly
[19.4.2024] Víkendový 20.- 21. 4. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly
[15.4.2024] Pozvánka na Valnou hromadu T. J. Sokol Bělá pod Bezdězem
středa 12.6.2024 | autor: Švícko
oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 17. 6. od 19.00 hod. v sokolovně.
úterý 4.6.2024 | autor: Švícko
oddíl - Miloš Sommer úspěšně dokončil trenérskou licenci C. Gratulujeme a přejeme hodně radosti z práce s mládeží :o) !
žádný turnaj nenalezen
Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev
přípravky,
minižáků a
mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>
1.6.
Houška Tomáš (35)
2.6.
Charvátová Anna (15)
4.6.
Šťastný Michal (31)
8.6.
Vlk Jakub (30)
9.6.
Šindelář František (65)
13.6.
Petreková Eliška (13)
13.6.
Strnadová Aneta (12)
13.6.
Šídlo Jakub (18)
14.6.
Hoznauerová Adéla (12)
16.6.
Šilhová Eliška (14)
18.6.
Polesný Lukáš (32)
18.6.
Robotka Daniel (18)
19.6.
Stanev Richard (24)
24.6.
Koštejn Václav (16)
24.6.
Tošovský Antonín (48)
25.6.
Černa Lucie (15)
Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák