Sokol Bělá / ml. žákyně / články / Premiéra bez bodů........
téma: mladší žákyně | autor: Sekretář | datum: neděle 6.9.2009 | zobrazeno: 1199x
TJ Sokol Bělá - DHK Liberec 15:20 (6:12)
TJ Sokol Bělá - DHK Most 15:22 (7:12)
V prvním mistrovském zápase severočeské divize se střetla naše děvčata od 10.ti hodin s družstvem Liberce a od 14.ti hodin předehrávala další mistrovské utkání a to s celkem Mostu. Trenérka Magda Foltýnová k dvojutkání řekla: K zápasům jsme nastupovali trochu s obavou, navíc bez zraněných dvou hráček.Holky se ale těšili a myslím, že jako celek nezklamali,byly tam sice některé zbytečné ztráty míče spojené s nepřesnou přihrávkou,ale bojovali a to si ceníme nejvíc.Podle těchto dvou soupeřů bude asi soutěž vyrovnaná,bude rozhodovat množství chyb.V prvním utkání jsme jich udělali hodně,tam mohl být přijatelnější výsledek.Most nás přehrál herně a měli lepší střelbu.Na tréninkách se tomu budeme věnovat.Jinak bych chtěla poděkovat rodičům hráček za účast a podporu při utkání.
Magda Foltýnová,Petra Poživilová
[13.5.2024] Turnaj mladších žaček v Poděbradech – 11.5.2024
[29.4.2024] Turnaj mladších žaček v Mladé Boleslavi – 28.4.2024
[15.4.2024] Turnaj mladších žaček v Bělé - 14.4.2024
[1.4.2024] Prague Handball Cup - mladší žákyně
[24.3.2024] Turnaj mladších žaček v Turnově - 23.3.2024
[31.1.2024] Přípravný turnaj v Mělníku - 28.1.2024
[13.12.2023] Změny tréninků a utkání mladších a starších žaček - prosinec 2023
[20.11.2023] Turnaj mladších žaček v Bělé - 18.11.2023
[13.11.2023] Turnaj mladších žaček v Mělníku - 12.11.2023
[23.10.2023] Turnaj mladších žaček v Turnově - 22.10.2023
[12.10.2023] Kemp výběru středočeského kraje mladších žaček
Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!
11.5.
Mělník
9
SL
Bělá
12
11.5.
Poděbrady
10
SL
Bělá
28
11.5.
Hudlice
15
SL
Bělá
18
2.6.
Bělá
11.kolo
10:30
Poděbrady
SL
2.6.
Bělá
11.kolo
12:45
Turnov
SL
9.6.
Hudlice
12.kolo
10:30
Bělá
SL
1.6.
Houška Tomáš (35)
2.6.
Charvátová Anna (15)
4.6.
Šťastný Michal (31)
8.6.
Vlk Jakub (30)
9.6.
Šindelář František (65)
13.6.
Petreková Eliška (13)
13.6.
Strnadová Aneta (12)
13.6.
Šídlo Jakub (18)
14.6.
Hoznauerová Adéla (12)
16.6.
Šilhová Eliška (14)
18.6.
Polesný Lukáš (32)
18.6.
Robotka Daniel (18)
19.6.
Stanev Richard (24)
24.6.
Koštejn Václav (16)
24.6.
Tošovský Antonín (48)
25.6.
Černa Lucie (15)
Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák