Sokol Bělá / ml. žákyně / články / Poslední výsledky našich žaček.

téma: mladší žákyně | autor: Hrubas | datum: neděle 2.5.2010 | zobrazeno: 1137x

Poslední výsledky našich žaček.

1.5. 2010 odhrály ml.žákyně další mistr.zápas v Ústí nad Labem.
I když nám chytal pro napřítomnost naší brankařky minižák Jakub Hamšík, a že chytal dobře, děvčata stále dělají ty samé chyby a to jak v přihrávkách, tak i ve střelbě, skončil zápas 20 : 11 v náš prospěch po poločase 9:6.

V neděli 25.4.2010 holky sehrály 2 dost těžké zápasy a to s Mimoní a s Libercem. S Mimoní, která zatím vede tabulku hrály dost vyrovnaný zápas až do konce. Jejich výsledek oproti podzimnímu kolu byl velmi dobrý. První polovina skončila rozdílem 1 branky 9:1O. Při nezdařených 7 m. hodech dopadl zápas18:19.Děvčata musí přidat hlavně na rychlosti a zlepšit střelbu.

Ve 14.00 hrály c celkem z Liberce.Tam se projevily špatné nahrávky a opět jejich fyzička. Věřím,že děvčata mohla být i unavená. Poločas 5:14 nebyl zrovna nejhezčí. Při 5.min. osobní obraně ale hrály dobře a to i s Mimoní. Zápas skončil 14:24.

Autor: Magda