Sokol Bělá / muži / články / Lovci Lovosice „B“ - Sokol Bělá 33:27 (19:14)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: úterý 16.4.2024 | zobrazeno: 118x

Lovci Lovosice „B“ - Sokol Bělá 33:27 (19:14)

19.kolo 2.ligy SZČ nás zavedlo do nedalekých Lovosic.

První vzájemné utkání jsme překvapivě na podzim 2023 vyhráli v domácím prostředí 28:26 a tak jsme věděli, že soupeř přistoupí k utkání koncentrovaněji, jelikož stále pomýšlí na vítězství v celkové soutěži.

My jsme naopak na chvostu tabulky, a tak byl favorit utkání jasně daný.

Jak už bývá zvykem, k utkání jsme nastoupili značně oslabeni. Ale to je fakt a musíme se s tím naučit pracovat.

V prvních 5ti minutách byla hra poměrně vyrovnaná, ale v 7. minutě jsme nesmyslně dostali 3x2min a soupeř nám odskočil na výraznější brankový rozdíl. V 15. minutě jsme prohrávali 12:4 a zdálo se, že je po zápase.

Vzali jsme si oddechový čas a jasně jsme si řekli, že nebudeme hledět na výsledek a zkusíme se do zápasu vrátit a hrát více zodpovědněji a to se také povedlo. Ve 26. minutě jsme snížili brankový rozdíl na 16:14

Do poločasu přeci jen soupeř vedení navýšil a odcházel do šaten s náskokem 19:14.

Druhý poločas jsme začali postupně ukrajovat náskok domácích a ve 49. minutě jsme srovnali na 25:25! V 54. minutě jsme ještě drželi nejtěsnější rozdíl 28:27.

Bohužel jsme v závěrečné fázi utkání neproměnili jasné brankové příležitosti, které naopak soupeř využil a tak zaslouženě vyhrál.

Z celkového výkonu panuje veliká spokojenost. Konečně jsme po celý zápas bojovali a až na začátek utkání hráli velice disciplinovaně. Potěšitelný je fakt, že nám vycházel protiútok a snad se konečně pochopilo, že tohle jsou nejsnadnější branky, které můžeme dávat.

Určitě bychom se chtěli od tohoto utkání odpíchnout a předvést podobný výkon příští týden v domácím prostředí proti Ústí nad Labem.

AUTOR: Vojtěch Kuchta (trenér družstva mužů)