oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Sokol Bělá vs. HC Milevsko (44:18)

téma: ženy | autor: Jana | datum: neděle 27.9.2015 | zobrazeno: 1109x

Sokol Bělá vs. HC Milevsko (44:18)

V sobotu 26.9. jsme nastoupily k prvnímu domácímu utkání letošní sezóny. Stále nás trápí (doufejme, že pouze dočasný) nedostatek hráček a to i přesto, že se po zranění vrátila do hry spojka Nikola Křečková. K zápasu nás tak nastupovalo pouhých 8, ale i přesto jsme měly chuť hrát a případně připsat další body.

Utkání začalo s cca půlhodinovým zpožděním, kdy se čekalo na hráčky Milevska, které uvízly na dálnici před Mladou Boleslaví. Nicméně i tak jsme nepodcenily rozcvičení a rozchytání naší brankářské opory Nikči Novákové.

Do zápasu jsme vstoupily velmi dobře a pár rychlými góly jsme navyšovaly skóre v náš prospěch. Milevsko mělo oproti nám širší kádr hráček, nicméně jejich hru zachraňovala střelecky především Iva Wallová na levé spojce. Ostatní hráčky se výrazněji neprosazovaly. Milevsko také zkoušelo kombinovat, ale ve většině případů narazily na naši dobrou obranu.

Právě z naší dobré obrany jsme pak těžily i v útoku, kde se prosazovala jak křídla z rychlých protiútoků tak spojky z proskoků. Velkou slabinou hostujícího celku byly také zatím nezkušené brankářky. Po odehraných 30 minutách byl stav na ukazateli 23:9 v náš prospěch.

Druhý poločas probíhal v podobném duchu jako ten první. Naše skóre se navyšovalo a Milevsko jen občasnými góly regulovalo konečný výsledek, který se po 60 minutách zastavil na stavu 44:18.

Odehrály jsme velmi dobrý zápas, po celou dobu utkání jsme držely rychlé tempo a to i přesto, že jsme měly pouze jednu hráčku na střídání. Střelecky se prosadily všechny hráčky a k vidění byly jak hezké kombinace nacvičených signálů tak i individuální akce. Utkání pro nás bylo fyzicky velmi náročně, ale jsme rády, že jsme ho dovedly do vítězného konce a navíc s tak krásným výsledkem.

Sestava a branky : N. Nováková - K. Matějková (5), J. Kotrmanová (8), T. Kuhnová (7), L. Houserová (2), N. Křečková (3),
L. Kudrnáčová (15), Š. Babíková (4)

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Drholcová Kateřina (25)

Mika Jaroslav (26)