TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / 1. kolo poháru

téma: ženy | autor: Jana | datum: středa 16.9.2015 | zobrazeno: 1109x

1. kolo poháru


Náš tým odehrál svůj první zápas po letní přípravě. V úvodním kole Českého poháru čekal háženkářky tvrdý oříšek. Nastupovaly na domácím hřišti Turnova.

Do vedení se bělské ženy dostaly hned v úvodu zápasu. Od té doby měly hru, dá se říct, pod kontrolou celé utkání. Po prvním poločase si děvčata vytvořila rozdíl 5 branek a za stavu 12:7 odcházela do šaten.

Tvrdou obranu Turnova se hráčkám z Bělé dařilo přehrávat i ve druhém poločase a vedení udrželydo konce zápasu, který skončil stavem 26:20.

Gólově se nejvíce prosadila Jana Kotrmanová, ale také nová posila týmu Petra Houserová, která vstřelila 7 branek.

Sestava a branky : Lepiešová, Nováková - Rejnartová A. (4), Matějková K.(1), Kotrmanová J. (9), Kuhnová T. (3), Houserová P. (7), Houserová L., Vodičková K. (1), Samešová N., Babíková Š. (1).

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.11.

Houserová Lucie (28)

6.11.

Čadil Martin (22)

11.11.

Stach Petr (40)

18.11.

Kodriková Vendula (15)

21.11.

Piešťanský Jakub (21)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková