TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Co je nového v týmu žen?

téma: ženy | autor: Jana | datum: pátek 28.8.2015 | zobrazeno: 1217x

Co je nového v týmu žen?


Od začátku srpna se nám rozjela příprava na podzimní sezónu. Nabíráme fyzičku, budujeme svalovou hmotu a konečně i zkoušíme parádičky s balónem.  Absolvovaly jsme cyklo-soustředění v Tatobitech a vyšláply si skoro 60km. Běháme na liberecké přehradě jako tým nebo i individuálně v okolí našich domovů. Chodíme posilovat k naší Aničce do fitka (2bfit) nebo si zajedeme hodinu spinningu a poté posilujeme na pásech TRX. No zkrátka se nenudíme a snažíme se na sezónu kvalitně připravit. Momentálně trénujeme 4-5x týdně, z toho 2x týdně v hale s míčem

 

V nové sezóně také přivítáme (a vy doufám s námi) novou posilu týmu a to brankářku Elišku Brožovou. Eliška začínala s házenou v šesti letech v týmu Háje Praha. Přes pražské kluby (dále Vršovice, Kobylisy) pokračovala její cesta do Písku, kde chytala v nejvyšší soutěži – WHIL. V Písku však bude i nadále hostovat.

 

Do pole nově naskočí také Petra Houserová. S házenou začínala v Liberci v roce 2004 a poté si ji vybrala do svého mládežnického týmu pražská Slavie. Od nové sezóny bude tato mladá levoruká hráčka posilou bělské ženské házené.

 

Ze soupisky týmu dále mizí hráčky Eva Jágrová a Kája Líkařová. Budou nahrazeny mladými novomanželkami Evou Nevrlou a Kájou Matějkovou. Ještě jednou gratulujeme!!!

 

Chybět nám letos bude Kristýna Kyriánová, která bohužel přes zdravotní problémy a časovou vytíženost v zaměstnání nemůže pokračovat ve sportovní kariéře.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.11.

Houserová Lucie (29)

6.11.

Čadil Martin (23)

11.11.

Stach Petr (41)

18.11.

Kodriková Vendula (16)

19.11.

Nauš Radek (21)

21.11.

Piešťanský Jakub (22)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková