TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Co je nového v týmu žen?

téma: ženy | autor: Jana | datum: pátek 28.8.2015 | zobrazeno: 1260x

Co je nového v týmu žen?


Od začátku srpna se nám rozjela příprava na podzimní sezónu. Nabíráme fyzičku, budujeme svalovou hmotu a konečně i zkoušíme parádičky s balónem.  Absolvovaly jsme cyklo-soustředění v Tatobitech a vyšláply si skoro 60km. Běháme na liberecké přehradě jako tým nebo i individuálně v okolí našich domovů. Chodíme posilovat k naší Aničce do fitka (2bfit) nebo si zajedeme hodinu spinningu a poté posilujeme na pásech TRX. No zkrátka se nenudíme a snažíme se na sezónu kvalitně připravit. Momentálně trénujeme 4-5x týdně, z toho 2x týdně v hale s míčem

 

V nové sezóně také přivítáme (a vy doufám s námi) novou posilu týmu a to brankářku Elišku Brožovou. Eliška začínala s házenou v šesti letech v týmu Háje Praha. Přes pražské kluby (dále Vršovice, Kobylisy) pokračovala její cesta do Písku, kde chytala v nejvyšší soutěži – WHIL. V Písku však bude i nadále hostovat.

 

Do pole nově naskočí také Petra Houserová. S házenou začínala v Liberci v roce 2004 a poté si ji vybrala do svého mládežnického týmu pražská Slavie. Od nové sezóny bude tato mladá levoruká hráčka posilou bělské ženské házené.

 

Ze soupisky týmu dále mizí hráčky Eva Jágrová a Kája Líkařová. Budou nahrazeny mladými novomanželkami Evou Nevrlou a Kájou Matějkovou. Ještě jednou gratulujeme!!!

 

Chybět nám letos bude Kristýna Kyriánová, která bohužel přes zdravotní problémy a časovou vytíženost v zaměstnání nemůže pokračovat ve sportovní kariéře.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

2.2.

Závora Jiří (21)

4.2.

Femiak Pavel (42)

12.2.

Lohinová Michaela (19)

20.2.

Brožová Eliška (28)

20.2.

Kastnerová Sára (17)

20.2.

Vozábová Jana (16)

21.2.

Dvořák Matěj (27)

27.2.

Voláková Barbora (18)

29.2.

Orolín Pavel (35)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková