oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / SOKOL KOBYLISY II. vs. SOKOL BĚLÁ (24:32)

téma: ženy | autor: Jana | datum: čtvrtek 21.5.2015 | zobrazeno: 1646x

SOKOL KOBYLISY II. vs. SOKOL BĚLÁ (24:32)

V sobotu vyrazilo naše družstvo k poslednímu zápasu sezóny proti pražským Kobylisům. Naším cílem bylo samozřejmě vyhrát a udržet druhé místo v tabulce.  Tento náš plán nám však mohly pokazit jak pražské hráčky, tak tým Strakonic, který s námi po celou dobu držel krok a v tabulce za námi zaostával pouze na skóre.

První poločas zápasu s Kobylisy se hrálo vyrovnané utkání se šancemi, ale i zákroky brankářek na obou stranách. Rozdíl po 30. minutách byl tak pouhé tři branky (13:16). V druhém poločase se nám však začalo konečně dařit z rychlých protiútoků, individuálních akcí spojek a nacvičených signálů. Díky skvělé práci rozhodčích a samotnému faktu posledního zápasu nedocházelo k žádným roztržkám a tvrdým faulům a utkání bylo dohráno v přátelské atmosféře. A co víc. Korunováno našim vítězstvím 32:24 a udržením druhého místa v tabulce.