oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Turnaj žen - 22.1. Bělá pod Bezdězem

téma: ženy | autor: Švícko | datum: neděle 23.1.2011 | zobrazeno: 2799x

Turnaj žen - 22.1. Bělá pod Bezdězem

Dne 22.01.2011 sehrály naše ženy za účasti tří družstev na domácí půdě další kolo turnaje neregistrovaných žen v házené.

Sestava našich žen: A. Říhová, P. Poživilová, Z.Zumrová, M. Stachová, K. Fišerová, S. Šnelczerová, V. Doležalová, R. Pivoňková, J. Pokorná a A. Bočková.

Bělské ženy první zápas odehrály proti Ústí nad Labem. V prvním poločase se nám velmi dařilo, taktika byla dobrá a většina našich střel skončila v soupeřově síti. V druhé půli už to bylo horší, za celých 20 minut se nám podařilo dát pouze 3 góly a evidentně nám docházely síly. Výsledkem našeho snažení tak byla porážka s Ústím n. L. 7:15.
Druhé utkaní jsme sehrály proti Mostu. První poločas jsme si vedly velmi dobře a dokonce se nám ho povedlo i vyhrát. V druhé půli jsme opět odešly fyzicky a ani taktika nebyla nejlepší, takže jsme nakonec i tento zápas prohrály 12:20.
V našem družstvu jsme přívítaly dvě nové hráčky, ale zatím nejsme bohužel moc sehrané.

Závěrem děkujeme našemu trenérovi M. Šandovi za pevné nervy s námi ženami a tímto bychom mu chtěly popřát k jeho životnímu jubileu, které oslavil 20.01.2011, hodně zdraví, štěstí, úspěchů a spokojenosti v osobním i pracovním životě.