oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / PŘIPRAVKA - Info pro rodiče

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pátek 10.9.2010 | zobrazeno: 1460x

PŘIPRAVKA - Info pro rodiče

Vážení rodiče našich nejmenších házenkářek a házenkářů,
jak jste určitě zaregistrovali, začala od září děvčata trénovat samostatně. Pro rozdělení přípravky jsme se rozhodli z důvodu zlepšení tréninků. Při velkém počtu dětí nešlo při dvou trenérech a průběžném příchodu dalších nových svěřenců rozvíjet házenkářské dovednosti těch pokročilých. Dohodli jsme se, že to na konci září vyhodnotíme a rozhodneme se, zda budou letošní sezónu trénovat děvčata a chlapci samostatně nebo společně jako v loňské sezóně. Momentálně tedy platí pro děvčata tréninky pondělí 16:00-17:00 v hale za sokolovnou a ve středu 14:30-16:00 v tělocvičně základní školy v Máchově ulici. Pro chlapce je to úterý a čtvrtek 15:00-17:00 v hale společně s minižáky. Vyzvedávání z družiny před tréninkem budeme po vzájemné dohodě dále zajišťovat.
I když neproběhl oficiální nábor, tak nové svěřence určitě rádi přijmeme. Pro Vaši informaci do kategorie přípravky patří ročníky 2002 a více.
Případné změny ohledně organizace tréninků se určitě včas dozvíte.
Za oddíl házené Standa Švec a Aleš Stach.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Kuhnová Tereza (27)

Hlavová Pavlína (31)