oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Na trénink přípravky dorazil ČERT, ANDĚL A MIKULÁŠ

téma: přípravka | autor: Roubik | datum: pátek 6.12.2019 | zobrazeno: 202x

Na trénink přípravky dorazil ČERT, ANDĚL A MIKULÁŠ

Na trénink přípravky v tělocvičně ZŠ zavítal čert, anděl a Mikuláš.

Stalo se tak chvilku po začátku tréninku a na dětech byla vidět lehká nervozita. Když pak Mikuláš s čertem vytáhli knihu hříchů, v tělocvičně zavládlo hrobové ticho. Na každého hráče Mikuláš s čertem vytáhli nějaký ten prohřešek a někteří se neubránili slzám. Všechno ale nakonec dopadlo dobře a i ti největší hříšníci slíbili že se polepší. Když pak děti dohromady čertovi, andělovi a Mikulášovi zazpívali básničku, bylo každé z nich odměněno balíčkem plným dobrot. Na závěr se všichni s čertem, andělem a Mikulášem vyfotili a dokázali, jak úžasná parta mladých sportovců jsou.

Poděkování patří oddílu TJ, p. Renzovi, rodičům a především čertovi s andělem a Mikulášem a příští rok se budeme těšit na další návštěvu, trenéři Jirka a Sára.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

29.2. | 09:00

Atmos cup

28.3. | 09:00

1. turnaj KP - Bělá pod Bezdězem

16.5. | 09:00

3. turnaj KP - Kostelec nad Labem

31.5. | 09:00

4. turnaj KP - Příbram

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (50)

Humpola Jakub (20)

Sucharda Antonín (23)

Šanda Vladimír (69)