TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky v Kolíně - 15.6.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 17.6.2019 | zobrazeno: 411x

Turnaj přípravky v Kolíně - 15.6.2019

Družstva přípravky na turnaji v Kolíně 


V sobotu 15.6.2019 se přípravka zúčastnila turnaje v Kolíně. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za velkého vedra. Našimi soupeři byly týmy Zruč 1,2, Kutná Hora 1,2, Kolín a Mladá Boleslav. Hrálo se každý s každým 1x10 minut bez počítání skóre.

 

Sokol Bělá 1

Družstvo Bělá 1 sehrálo na turnaji až na dvě výjimky s Kolínem a Zručí 1 vyrovnané zápasy. Děti se snažily hrát kolektivně a bojovaly o každý míč. S pohybem to bylo horší, ale vzhledem k úmornému vedru se nebylo čemu divit. Občas se zapomínaly vracet do obrany a přestávaly hrát. Problémy nám dělá hlavně střelba na zem, kde teorií už máme naučenou, teď to jen převést do praxe. Střelecky se prosadili Lukáš a Mates, z děvčat se jim přiblížila Anežka, která byla i nejlepší nahrávačkou. Rychlostí se dobře prosazoval Tomáš. Anička vstřelila branku a dobře chytala, Barča se začíná otrkávat a její výkon je turnaj od turnaje lepší. Léňě se nepodařila vstřelit branka, ale celý turnaj se snažila a bojovala. Valča přes počáteční problémy z cesty se postupně rozehrávala a zápas od zápasu se lepšila. V brance předvedla několik výborných zákroků.
Všechny děti zaslouží pochvalu. Důležité je, že děti mají házenou rády a že si jí užívají. Vše ostatní přijde časem.

 

Sestava: Lenka Jeřábková, Barča Linková, Anička Linková 1, Tomáš Sůva 1, Valča Ballóková 3, Anežka Netrvalová 5, Luky Hrdina 12, Mates Müller 8

 

 

Sokol Bělá 2

Kromě prvního utkání, které se nám vyloženě nepovedlo (cesta, nový míč), musím děti pochválit. Zápas od zápasu se zlepšovaly, bojovaly, hrály kolektivně. Sice nám stále ještě vázne obrana a někteří potřebuji zlepšit i pohyb v útoku, ale se všemi soupeři jsme odehráli vyrovnaná utkání a žádný z nich nás herně vyloženě nepřevyšoval.

Střelecky i herně táhly družstvo Eliška, Terka a Andrejka. Honzík, Adélka a Vojta se zatím hůře prosazují v útoku, ale dobře braní a daří se jim v brance. Maruška se v útoku tentokrát trápila, ale zazářila v brance v utkání s Kutnou Horou. Nakonec musím pochválit Viktorku, které se turnaj moc povedl. Všechny děti se snažily a byly důležitou součástí našeho týmu.

 

Sestava: Andrejka Belková 3, Eliška Šilhová 13, Terka Hrubá 7, Honza Tříška 3, Viktorka Milerová 3, Adélka Linková 3, Vojta Šenkýř 1, Maruška Horáčková

 

 

Hrálo se za úmorného vedra a na konci turnaje to bylo na dětech už znát. Sehráli jsme všechna utkání vyrovnaná, ale týmy ze Zruče jsou výkonnostně lepší.

Děti musíme opět pochválit za předvedené výkony a vystupování během celého turnaje, který se jim moc líbil.

Jednalo se o poslední turnaj sezóny 2018/19 a pro děti ročníku 2010 to byla rozlučka s kategorií přípravky, protože příští sezónu již budou nastupovat v kategorii MINI.

 

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje, rodičům za pomoc s dopravou a podporu během celého turnaje.

 

Teď nás čekají poslední dva tréninky a za týden v pondělí rozlučka za halou.

 

Přiložené fotky

Bělá 1Bělá 2

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

19.10. | 09:00

2.turnaj KP - Kolín

9.11. | 09:00

3.turnaj KP - Kutná Hora

23.11. | 09:00

4.turnaj KP - Mělník

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (27)

13.10.

Renza Václav (42)

17.10.

Švec Stanislav (43)

22.10.

Smejkal Josef (21)

23.10.

Kerbl Vojtěch (12)

odkazy

sokol.eu
chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková