TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek v Náchodě - 6.4.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 8.4.2019 | zobrazeno: 88x

Turnaj přípravek v Náchodě - 6.4.2019

 


V sobotu 6. 4. se naše přípravka zúčastnila turnaje v Náchodě. Na turnaj jsme vyrazili se 17ti hráči složenými ze šesti chlapců a jedenácti dívek. Obě družstva měla na programu šest zápasů, ale po dohodě s Jičínem jsme se dohodli poslední zápas týmu dvě zrušit. Doba utkání byla stanovena na 1x12 minut.

 

Sokol Bělá 1

Turnaj se nám vůbec nepodařil. Zaostávali jsme především v pohybu a proměňování vyložených šancí. Svoji premiéru si odbyl Honza Tříška, který dokázal i třikrát skórovat. Po dlouhých zdravotních problémech se do sestavy vrátila Anežka Netrvalová. I přes nepříznivé výsledky byly děti z turnaje nadšené a moc si ho užily. Snad se nám bude příště dařit lépe.

Sestava:

Tomáš Sůva, Klárka Udatná, Adam Vítek 4, Terka Hrubá 6, Honza Tříška 3, Maruška Horáčková, Anežka Netrvalová 1, Kája Tyrychtrová 5, Valča Ballóková 2


 

Sokol Bělá 2

První zápas proti Jablonci nám ze začátku moc nevycházel, ale ke konci jsme se hodně zlepšili a několikrát střelecky prosadili. Jak jsme končili úvodní zápas, tak jsme začali proti Náchodu 1 a po pěkném výkonu jsme dokázali vyhrát a nálada byla výborná. Následné zápasy s Jičínem a Kutnou Horou byly hodně podobné. Soupeři byli lepší a nedovolili nám svým výborným pohybem se prosadit. Poslední zápas s Náchodem 2 byl vyrovnaný, ale vítězství po boji slavil soupeř. Do příštího turnaje zapracujeme na lepším pohybu a střelbě na zem.

Sestava:

Lukáš Hrdina 4 branky; Eliška Šilhová 10 branek; Dominik Beran; Aneta Smékalová 4; Andrea Belková; Matyáš Müller 4 branky; Lenka Jeřábková; Anička Mazancová


 

Za svými soupeři jsme zaostávali především v pohybu. Jak v útoku, tak i v obraně. Nedařilo se nám ani v proměňování vyložených šancí. Potěšující naopak je, že děti házku milují a na každý turnaj i trénink se moc těší. Máme na čem pracovat. Věříme, že na příštím turnaji už podáme daleko lepší výkon.

 

Za pomoc s dopravou děkujeme Šárce Horáčkové, Láďovi Beranovi a panu Belkovi.

 

Příští turnaj se uskuteční 5.5. v našem domácím prostředí.

Přiložené fotky

aktuality

čtvrtek 18.4.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Trénink přípravky 22.4. odpadá!!! Krásné a požehnané Velikonoce.

příští turnaj

5.5. | 09:00

turnaj KP - Bělá pod Bezdězem

11.5. | 09:00

turnaj KP - Mělník

19.5. | 09:00

turnaj KP - Příbram

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.4.

Hofta Jiří (33)

10.4.

Matějková Karla (30)

13.4.

Netrval Petr (51)

14.4.

Fiala Marek (15)

17.4.

Babíková Štěpánka (22)

23.4.

Lepiešová Eva (36)

24.4.

Pelcová Daniela (20)

26.4.

Brisuda Mikuláš (19)

28.4.

Urban Jan (73)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková