TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek v Náchodě - 6.4.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 8.4.2019 | zobrazeno: 704x

Turnaj přípravek v Náchodě - 6.4.2019

 


V sobotu 6. 4. se naše přípravka zúčastnila turnaje v Náchodě. Na turnaj jsme vyrazili se 17ti hráči složenými ze šesti chlapců a jedenácti dívek. Obě družstva měla na programu šest zápasů, ale po dohodě s Jičínem jsme se dohodli poslední zápas týmu dvě zrušit. Doba utkání byla stanovena na 1x12 minut.

 

Sokol Bělá 1

Turnaj se nám vůbec nepodařil. Zaostávali jsme především v pohybu a proměňování vyložených šancí. Svoji premiéru si odbyl Honza Tříška, který dokázal i třikrát skórovat. Po dlouhých zdravotních problémech se do sestavy vrátila Anežka Netrvalová. I přes nepříznivé výsledky byly děti z turnaje nadšené a moc si ho užily. Snad se nám bude příště dařit lépe.

Sestava:

Tomáš Sůva, Klárka Udatná, Adam Vítek 4, Terka Hrubá 6, Honza Tříška 3, Maruška Horáčková, Anežka Netrvalová 1, Kája Tyrychtrová 5, Valča Ballóková 2


 

Sokol Bělá 2

První zápas proti Jablonci nám ze začátku moc nevycházel, ale ke konci jsme se hodně zlepšili a několikrát střelecky prosadili. Jak jsme končili úvodní zápas, tak jsme začali proti Náchodu 1 a po pěkném výkonu jsme dokázali vyhrát a nálada byla výborná. Následné zápasy s Jičínem a Kutnou Horou byly hodně podobné. Soupeři byli lepší a nedovolili nám svým výborným pohybem se prosadit. Poslední zápas s Náchodem 2 byl vyrovnaný, ale vítězství po boji slavil soupeř. Do příštího turnaje zapracujeme na lepším pohybu a střelbě na zem.

Sestava:

Lukáš Hrdina 4 branky; Eliška Šilhová 10 branek; Dominik Beran; Aneta Smékalová 4; Andrea Belková; Matyáš Müller 4 branky; Lenka Jeřábková; Anička Mazancová


 

Za svými soupeři jsme zaostávali především v pohybu. Jak v útoku, tak i v obraně. Nedařilo se nám ani v proměňování vyložených šancí. Potěšující naopak je, že děti házku milují a na každý turnaj i trénink se moc těší. Máme na čem pracovat. Věříme, že na příštím turnaji už podáme daleko lepší výkon.

 

Za pomoc s dopravou děkujeme Šárce Horáčkové, Láďovi Beranovi a panu Belkovi.

 

Příští turnaj se uskuteční 5.5. v našem domácím prostředí.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

29.2. | 09:00

Atmos cup

28.3. | 09:00

1. turnaj KP - Bělá pod Bezdězem

16.5. | 09:00

3. turnaj KP - Kostelec nad Labem

31.5. | 09:00

4. turnaj KP - Příbram

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

11.2.

Ziemba Tadeáš (13)

20.2.

Kastnerová Sára (18)

22.2.

Vejtruba Ondřej (15)

odkazy

sokol.eu
chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková