TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Vánoční besídka přípravky a minižáků

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 20.12.2018 | zobrazeno: 289x

Vánoční besídka přípravky a minižáků

Vánoční besídka minižáků 


V neděli 16.12. se v městské sportovní hale uskutečnila Vánoční besídka našich nejmenších házenkářů z přípravky a minižáků. Na tuto besídku přivedly děti své rodiče, aby jim předvedly, co vše už se naučily. Na programu bylo několik disciplín, došlo na přátelské utkání v házce, halou proběhly ovečky.

 

Celá besídka se nesla ve skvělé vánoční atmosféře, ke které napomohli všichni zúčastnění. Maminky přinesly na ochutnání vánoční cukroví, děti vypily sud limonády, tatínkové ochutnali vánoční grog.

 

Moc děkujeme všem, kteří v neděli přišli a užili si tuto besídku s námi. Maminkám děkujeme za skvělé cukroví a pohoštění pro děti.

 

Přejeme všem dětem i rodičům šťastné a veselé Vánoce, bohatého Ježíška, užijte si vánoční prázdniny. 26.12. se všichni uvidíme na vycházce k Březinské studánce.

Přiložené fotky

aktuality

středa 5.6.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Přidán poslední turnaj 15.6. v Kolíně!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (30)

2.6.

Baičev Martin (20)

9.6.

Křečková Nikola (29)

19.6.

Stanev Richard (19)

24.6.

Tošovský Antonín (43)

27.6.

Poživilová Vendula (15)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková