TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky Mělník - 2.12.2018

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: středa 5.12.2018 | zobrazeno: 269x

Turnaj přípravky Mělník - 2.12.2018

Sestava přípravky na turnaji v Mělníku - 2.12.2018 


V neděli 2.12. se naše přípravka zúčastnila 3. turnaje krajského přeboru, který se tentokrát konal na Mělníku. Na turnaj jsme odjeli s 15 hráči. Našimi soupeři byly týmy z Mělníka, Neratovic, Kutné Hory, Náchoda a Kostelce nad Labem.

 

Sokol Bělá I

Turnaj na Mělníku se mi moc líbil a děti mě moc potěšily. Kdo byl s námi na posledním turnaji, tak rozdíl musel poznat. Zlepšení bylo znát už při prvním utkání. V Kutné Hoře bylo snad jen 5 vstřelených branek za celý turnaj a na Mělníku jsme jich dali 20 a to je velký rozdíl! Valča Ballóková velká bojovnice a svůj parádní výkon korunovala brankou. Andrejka Belková výborně zachytala a díky ní jsme dotáhli utkání s Mělníkem 3 k výhře. Výborný výkon podtrhla brankou z nájezdu. Tomík Sůva na hřišti to = motorová myš. Sice se mu nepodařila vstřelit branka, ale celý turnaj bojoval a v brance mě mile překvapil. Luky Hrdina jeden z pilířů v útoku konečně prodal to, co předvádí na tréninku. Je to rozený střelec a 7 branek hovoří za vše. Mates Müller jeden z našich nejlepších obránců se dokázal i několikrát prosadit střelecky. Výborně se pohybuje po hřišti. Maruška Horáčková bohužel se jí nepodařilo vstřelit vytouženou branku, kterou už brzy určitě vstřelí. Jinak je to svědomitý obránce a zlepšuje se i v pohybu po hřišti. Anetka Smékalová výborně chytá, střelecky se jí taky dařilo a po celý turnaj předváděla výborný výkon.

 

Sestava:

Ballóková Valentýna – 1, Belková Andrea -0/1, Sůva Tomáš, Hrdina Lukáš – 7, Müller Matyáš – 5, Horáčková Marie, Smékalová Aneta 6/1

 

Franta Müller

 

 

 

Sokol Bělá II

Na turnaji jsme se utkali s týmy: Náchod 1, Kutná Hora 1 a Mělník 1,2,3. Celý tým musím pochválit za snahu a bojovnost. Na dětech byla vidět velká chuť do hry. V odehraných utkáních jsem dokázali dvakrát těsně zvítězit. Střelecky se nejvíce dařilo Káje a Terce. Herně se dařilo Terce, Elišce a Dominice, ale bohužel je zradila koncovka. V brance se dařilo Elišce a Dominikovi. Anička, Lenka a Klárka sice branku nevstřelily, ale o to více se snažily a já věřím, že se příště střelecky prosadí také.

 

Sestava:

Tyrychtrová Kája - 5, Beran Dominik - 1, Hrubá Terezka - 4, Klímová Dominika - 3, Mazancová Anička, Jeřábková Lenka, Šilhová Eliška - 2, Udatná Klárka

 

Láďa Hrubý

 

 

Po posledním nevydařeném turnaji v Kutné Hoře jsme trochu změnili tréninky a tak jsme byli velice zvědaví, zda se to nějak projeví na naší hře. Hodně jsme zapracovali na přechodu do útoku, kdy hráč udělá dopředu tři kroky, klepne si a další tři kroky. Herně nám to obrovsky pomohlo. Díky tomu se dostáváme častěji ke střeleckým pokusům a na počtu branek to začíná být znát. Už tak často nestojíme jako tvrdá Y u brankoviště a nekřičíme na místě, nahraj, nahraj, ale o míč si říkáme pohybem. Máme velkou radost z toho, jak moc se děti zlepšily za pouhý měsíc. V nastoleném směru budeme určitě pokračovat.

 

Děti chválíme za předvedené výkony a vzorné vystupování během celého turnaje. Všem dětem se turnaj moc líbil a už se těší na další, který se uskuteční v únoru v Bělé

Závěrem chceme poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a support při utkáních. Pořadatelům za pěkný turnaj a bezproblémovou organizaci.

Přiložené fotky

Sokol Bělá 1 - Smékalová, Müller, Hrdina, Sůva, Ballóková, Belková a HoráčkováSokol Bělá 2 - Tyrychtrová, Udatná, Šilhová, Klímová, Jeřábková, Beran, Mazancová, Hrubá

aktuality

čtvrtek 9.5.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Odjezd na turnaj do Mělníka je v sobotu 11.5.2019 v 7:30 hodin od sportovní haly v Bělé. Předpokládaný příjezd ve 14:30 hodin.
Sestava: Belková, Beran, Horáčková, Hrdina, Hrubá, Jeřábková, sestry Linkovi, Mazancová, Müller, Netrvalová, Smékalová, Sůva, Šilhová, Tříška, Tyrychtrová, Udatná, Vernerová (další ??? > info u trenérů).

příští turnaj

2.6. | 09:00

turnaj - Lovosice

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (22)

4.5.

Šídlo Jiří (19)

16.5.

Rejnartová Anna (31)

18.5.

Myšák Jan (24)

21.5.

Hradiský Lukáš (17)

21.5.

Šírek Jaroslav (27)

24.5.

Chvalná Martina (30)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková