oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: středa 5.12.2018 | zobrazeno: 73x

Turnaj přípravky Mělník - 2.12.2018

Sestava přípravky na turnaji v Mělníku - 2.12.2018

V neděli 2.12. se naše přípravka zúčastnila 3. turnaje krajského přeboru, který se tentokrát konal na Mělníku. Na turnaj jsme odjeli s 15 hráči. Našimi soupeři byly týmy z Mělníka, Neratovic, Kutné Hory, Náchoda a Kostelce nad Labem.

Sokol Bělá I

Turnaj na Mělníku se mi moc líbil a děti mě moc potěšily. Kdo byl s námi na posledním turnaji, tak rozdíl musel poznat. Zlepšení bylo znát už při prvním utkání. V Kutné Hoře bylo snad jen 5 vstřelených branek za celý turnaj a na Mělníku jsme jich dali 20 a to je velký rozdíl! Valča Ballóková velká bojovnice a svůj parádní výkon korunovala brankou. Andrejka Belková výborně zachytala a díky ní jsme dotáhli utkání s Mělníkem 3 k výhře. Výborný výkon podtrhla brankou z nájezdu. Tomík Sůva na hřišti to = motorová myš. Sice se mu nepodařila vstřelit branka, ale celý turnaj bojoval a v brance mě mile překvapil. Luky Hrdina jeden z pilířů v útoku konečně prodal to, co předvádí na tréninku. Je to rozený střelec a 7 branek hovoří za vše. Mates Müller jeden z našich nejlepších obránců se dokázal i několikrát prosadit střelecky. Výborně se pohybuje po hřišti. Maruška Horáčková bohužel se jí nepodařilo vstřelit vytouženou branku, kterou už brzy určitě vstřelí. Jinak je to svědomitý obránce a zlepšuje se i v pohybu po hřišti. Anetka Smékalová výborně chytá, střelecky se jí taky dařilo a po celý turnaj předváděla výborný výkon.

Sestava:

Ballóková Valentýna – 1, Belková Andrea -0/1, Sůva Tomáš, Hrdina Lukáš – 7, Müller Matyáš – 5, Horáčková Marie, Smékalová Aneta 6/1

Franta Müller

Sokol Bělá II

Na turnaji jsme se utkali s týmy: Náchod 1, Kutná Hora 1 a Mělník 1,2,3. Celý tým musím pochválit za snahu a bojovnost. Na dětech byla vidět velká chuť do hry. V odehraných utkáních jsem dokázali dvakrát těsně zvítězit. Střelecky se nejvíce dařilo Káje a Terce. Herně se dařilo Terce, Elišce a Dominice, ale bohužel je zradila koncovka. V brance se dařilo Elišce a Dominikovi. Anička, Lenka a Klárka sice branku nevstřelily, ale o to více se snažily a já věřím, že se příště střelecky prosadí také.

Sestava:

Tyrychtrová Kája - 5, Beran Dominik - 1, Hrubá Terezka - 4, Klímová Dominika - 3, Mazancová Anička, Jeřábková Lenka, Šilhová Eliška - 2, Udatná Klárka

Láďa Hrubý

Po posledním nevydařeném turnaji v Kutné Hoře jsme trochu změnili tréninky a tak jsme byli velice zvědaví, zda se to nějak projeví na naší hře. Hodně jsme zapracovali na přechodu do útoku, kdy hráč udělá dopředu tři kroky, klepne si a další tři kroky. Herně nám to obrovsky pomohlo. Díky tomu se dostáváme častěji ke střeleckým pokusům a na počtu branek to začíná být znát. Už tak často nestojíme jako tvrdá Y u brankoviště a nekřičíme na místě, nahraj, nahraj, ale o míč si říkáme pohybem. Máme velkou radost z toho, jak moc se děti zlepšily za pouhý měsíc. V nastoleném směru budeme určitě pokračovat.

Děti chválíme za předvedené výkony a vzorné vystupování během celého turnaje. Všem dětem se turnaj moc líbil a už se těší na další, který se uskuteční v únoru v Bělé

Závěrem chceme poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a support při utkáních. Pořadatelům za pěkný turnaj a bezproblémovou organizaci.

Sokol Bělá 1 - Smékalová, Müller, Hrdina, Sůva, Ballóková, Belková a HoráčkováSokol Bělá 2 - Tyrychtrová, Udatná, Šilhová, Klímová, Jeřábková, Beran, Mazancová, Hrubá

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

10.2. | 09:00

Atmos Cup - Bělá pod Bezdězem

24.2. | 09:00

4. turnaj KP - Zruč nad Sázavou

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (42)

Beranová Tereza (17)