oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: středa 20.6.2018 | zobrazeno: 285x

Turnaj přípravky Bělá p.B. 9.6. 2018

Všichni účastníci turnaje

V sobotu 9.6.2018 se naše děti z přípravky zúčastnily domácího turnaje v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem. Jednalo se o poslední turnaj této sezóny, navíc v domácím prostředí, a tak jsme tentokrát postavili čtyři týmy.

Účastníci:

Mělník, Kutná Hora, Příbram, Bělá 1, Bělá 2, Bělá 3, Bělá 4

Hrací doba:

1x12 minut + nájezdy

Sokol Bělá 1:

Hríb Lukáš – 29+5
Pecová Vanesa – 16+4
Loukotka Patrik – 18+5
Flanderka Adam – 10+5
Smékal Jiří – 13+4
Měšťanová Karolína – 16+3

Tento tým ukázal své kvality a zkušenosti, které se doposud naučili. Divácké oko rodičů a příbuzných muselo být nadšené. Zároveň jsme tento věkově mladý tým vybraly na třídenní Megamini turnaj do Liberce a Bělský turnaj dopomohl ke  ladění. Hráči si turnaj velice užívali a střelecky se všechny prosadili. Tým musím jen pochválit, protože vše klapalo podle společně domluvených pokynů.
Za tým Sokol Bělá 1 Hríb Ivan.

Sokol Bělá 2:

Ginzl Adam – 7+4
Ballók Tomáš – 3+3
Dubec Robin – 8+4
Balok Josef – 6+3
Krejčík Václav – 6+4
Blažek Matyáš – 1+1
Šilhová Eliška – 6+3
Udatná Klára – 2+2

Do turnaje jsme od samého začátku vstoupily velmi dobře. Týmový duch, bojovnost a chuť se předvést na domácí půdě, nás provázel celý den. Všichni hráči za to zaslouží velkou pochvalu. Zkušenější hráči perfektně spolupracovali s méně zkušenými. Prosadila se nám na prvním turnaji Klárka Udatná, která vstřelila dvě branky ze hry a dvě z nájezdů. Nejlepším střelcem týmu byl Robin Dubec s osmi brankami ze hry, ke kterým přidal ještě čtyři z nájezdů. Nechci ale chválit jednotlivce, celý tým fungoval tak jak má a to je dobře. Proto bych všem chtěl moc poděkovat a těším se na první podzimní turnaj.
Za tým Bělá 2 Jiří Roubal

Sokol Bělá 3:

2 Müller Adam – 6+3
4 Müller Matyáš – 1+1
8 Vytiska Dominik – 11+3
7 Erben Pepa – 12+3
11 Urbánek Jan – 10+4
6 Smékalová Aneta – 3+3
10 Kasík Tonda – 0+0

Turnaj jsme odehráli s jedinou prohrou, která přišla od týmu Bělá 1. Nejdřív byla znát nervozita z domácího prostředí, ale ta se brzy vytratila. Všichni hráči bojovali, snažili se a nevypustili jediný souboj. První turnaj s námi odehrál Tonda Kasík, bohužel nevstřelil branku, ale v brance se mu dařilo. Po delší odmlce hrál i Matyáš Müller, který dokázal vstřelit branku jak ze hry, tak i z nájezdu. Jediná holka v týmu Aneta Smékalová se dokázala také střelecky prosadit. Zkušenější hráči Honza Urbánek, Dominik Vytiska, Pepa Erben a Adam Müller se prosazovali více než naši nejmenší a poslední turnaj si užili.
Za tým Sokol Bělá 3 František Müller

Sokol Bělá 4:

10 Bernard Tomáš – 13+3
7 Hentek Vojta – 12+4
6 Hrdina Lukáš – 2+0
13 Hrubá Tereza – 2+1
11 Hurta Tomáš – 11+3
2 Kulíšková Dorotka – 0+2
14 Kuraková Nela – 2+3

Celý tým musím pochválit za bojovnost a kolektivní pojetí hry. Zkušení hráči Hurta, Hentek a Bernard obětovali své osobní úspěchy ve prospěch svých spoluhráčů, když se jim snažili připravovat střelecké příležitosti. Všichni hráči se nakonec dokázali střelecky prosadit z čehož měli obrovskou radost. Své vůbec první „soutěžní“ utkání odehráli Lukáš Hrdina a Dorotka Kulíšková.
Za tým Sokol Bělá 4 Vladimír Hrubý.

Všechna družstva byla oceněna za velkou snahu a bojovnost. Děkujeme týmům Mělníka, Kutné Hory a Příbrami za návštěvu a těšíme se na další turnaje v příští sezoně.

Tímto chceme poděkovat rodičům za vynikající cukrářské výrobky, Jakubovi Humpolovi, který dělal rozhodčího po dobu celého turnaje, rodině Hríbových za zabezpečení a zařízení kiosku.

Na závěr také děkujeme všem příbuzným a kamarádům našich hráčů za parádní podporu. Doufáme, že se vám turnaj líbil a vaše děti vám udělaly svým výkonem a vystupováním radost.

Házené zdar!

pátek 2.11.2018 | autor: Hrubas

přípravka - Odjezd přípravky na turnaj do KH je v sobotu 3.11. v 7:00 hodin od sportovní haly v Bělé.
Sestava: Udatná, Jeřábková, Klímová, Hrdina, Tyrychtrová, Sůva, Netrvalová, Šilhová, Beran, Muller, Hrubá, Ballóková, Mazancová, Quoc Anh
Předpokládaný návrat v 15:00 hodin.

2.12. | 09:00

3. turnaj KP - Mělník

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (29)

Čadil Martin (23)