oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj Bělá pod Bezdězem 9.6.2018

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: čtvrtek 7.6.2018 | zobrazeno: 258x

Turnaj Bělá pod Bezdězem 9.6.2018

Poslední turnaj přípravky se odehraje na domácím hřišti v Městské sportovní hale Bělá pod Bezdězem.

Začátet tradičně v 9:00hod. za účasti těchto týmů:

Příbram, Kutná Hora, Mělník, Bělá 4x

Zápasy se odehrají na 2 hřištích systémem 4+1 každý s každýmse se samostatnými nájezdy v čase 1x12min.

Sraz hráčů týmu Bělá v8:30hod.

Moc se na vás všechny a na turnaj těšíme s pozdravem trenéři.

V příloze rozlosování turnaje

Přiložený soubor

Turnaj přípravky Bělá pod Bezdězem 9.6.2018  (formát souboru: .pdf | velikost: 13 kB)

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)