oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky Mělník 8.4.2018

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: středa 11.4.2018 | zobrazeno: 1524x

Turnaj přípravky Mělník 8.4.2018

Přípravka Sokol Bělá na turnaji v Mělníku.

V neděli 8.4.2018 se naše děti z přípravky zúčastnily turnaje v Mělníku.

Účastníci:

Mělník1, Mělník2, Mělník3, Mělník4, Kutná Hora 1, Kutná Hora 2, Příbram, Bělá1, Bělá2, Bělá3, Neratovice

Sokol Bělá 1:

Výsledky:

Bělá1 x Mělník1  11:1 (nájezdy 2:3)

Bělá1 x Mělník2  7:5 (3:2)

Bělá1 x Příbram  9:3 (4:0)

Bělá1 x Neratovice  2:7 (2:3)

Bělá1 x Mělník4  4:6 (1:2)

2 Šilhová Eliška - 7+1

Velká bojovnice. Nevypustí žádný míč jak v obraně tak v útoku. Strašně moc se zvedla ve střeleckém zakončení a v přihrávkách.

4 Erben Josef - 2+3

Vyrovnaný a pěkný výkon jak v obraně, tak v útoku. Nejlepší a nejjistější hráč při nájezdech

6 Ballók Tomáš - 5+2

Vynikající v brance. Pochytal spoustu těžkých střel. Když se dostal do útoku tak byl taky výborný a přispěl i v obraně.

7 Hrdina Lukáš - 0+0

Jeho první venkovní turnaj. Ze začátku malinko nervózní ale to hned po prvním chyceném míči opadlo. Gólově se sice přes pár pěkných střel neprosadil, ale zato spoluhráčům připravil pár pěkných akcí, které gólově zakončili.

8 Krejčík Václav - 8+2

Šikovný střelec který má občas problém s chycením míče. To ale doladíme. V obraně celkem důsledný. Jeho výkon od podzimu stoupá což mě těší.

10 Kubíček Tomáš - 0+0

Veliké zlepšení ve všech směrech hry. Pečlivě brání. V útoku se sice moc nedařilo ale to vypilujeme.V brance pěkný výkon.

11 Měšťanová Karolína - 12+4

Tahoun a nejlepší střelkyně v týmu která nevypustí žádný souboj a ještě dokáže zastoupit spoluhráče v obraně.

Hodnocení:

Turnaj budu hodnotit určitě velice kladně. Děti ukázaly že se nebojí a že se i něco naučily. Bojovnost a týmový duch je příslibem do dalších turnajů.

Za tým Sokol Bělá1 Jiří Roubal

Sokol Bělá 2:

Bělá2 x Mělník3  5:3

Bělá2 x Kutná Hora1  8:8

Bělá2 x Mělník1  12:2

Bělá2 x Mělník3  8:2

Bělá3 x Příbram  11:1

Balog Josef - 3+2

Nováček v našem týmu mě příjemně překvapil. Jeho zapálení do hry by mohlo být příkladem pro některé hráče. Trošku se pral s pravidly, ale zápas od zápasu i to vylepšil. Má v sobě velký potenciál. Skvělý výkon na premiéru.

Jan Urbánek - 13+5

Nejlepší střelec týmu. Jsou zápasy, kdy předvede perfektní výkon, ale někdy jako by byl úplně mimo a na hru se nesoustředil a byl myšlenkami jinde. Je to velký talent, šikovný střelec, musí zlepšit soustředění po celou dobu turnaje.

Dominik Vytiska - 6+3

Dominik se zlepšuje ve všech herních činnostech, jen při střelbě se naučil špatný pohyb ruky, který musíme při trénincích odstranit. Na další turnaj, už to bude určitě o.k.

Adam Müller - 5+2

Musí zapracovat na chytání přihrávek na větší vzdálenost a tvrdosti střelby. Do hry je zapálený a snaží se podat co nejlepší výkon.

Jiří Smékal - 11+2

Náš nejvyzrálejší hráč. Dobrý střelec, nahrávač i obránce, jen někdy se pere s brankovištěm při útočení. Má největší přehled o hře.

Adam Ginzl - 6+2

Adam předvedl dobrý výkon na turnaji. Je na něm vidět, že raději útočí než brání. Prosazoval se střelecky, dobře přihrával. Na obraně musíme ještě zapracovat.

Hodnocení:

Turnaj se mi moc líbil, i když měl z mého pohledu jednu malou kaňku. Hráli jsme se soupeřem, který byl o hlavu menší a kluci si přestali nahrávat a snažili se dát každý co nejvíc branek. Po zápase jsme si všechno vyříkali a v dalších zápasech jsme předváděli házenou, která se musela líbit. Hráli jsme kombinačně, míč létal z ruky do ruky a na branku vystřelil každý několikrát. Házená je kolektivní sport a takhle by to mělo být každý zápas. Jinak musím všechny pochválit, je na nich vidět, že jsou házenou nadšení a jsou i mimo zápasy dobří kamarádi.

Sokol Bělá 3:

Výsledky:

Bělá3 x Kutná Hora2  7:5 (nájezdy 2:5)

Bělá3 x Neratovice  4:4 (3:0)

Bělá3 x Mělník2  8:1 (4:3)

Bělá3 x Mělník3  6:4 (4:2)

Bělá3 x Mělník1  6:2 (5:2)

Dubec Robin – 8+4

Odehrál svůj první turnaj. Díky dobrému pohybu je velice platný v obraně. V útoku spolehlivě proměňoval své šance. Na první turnaj parádní výkon.

13 Hrubá Tereza – 3+1

Velmi zlepšila pohyb na hřišti. V útoku ji chybí díky své postavě větší důraz, ale i přes to dokázala vstřelit 3 branky ze hry. Výborná v obraně.

12 Hurta Tomáš – 4+4

Nejlepší obránce týmů! Velký bojovník, který nevypustí žádný souboj. V útoku připravil mnoho šancí pro své spoluhráče, zároveň má asi nejrychlejší střelu.

Hentek Vojta – 15+5

Hráč s největším zlepšením. V útoku proměnil skoro všechny šance, zároveň připravil i mnoho příležitostí pro spoluhráče. V obraně ho to zatím moc nebaví, ale na tom zapracujeme.

Blažek Matyáš – 2+1

Na turnaji se trochu trápil, díky horšímu pohybu. V obraně se mu tradičně dařilo, v útoku připravil mnoho šancí svým spoluhráčům.

Smékalová Aneta – 1+3

Také se zlepšila pohybově. Velice dobře brání. V útoku ji chybí díky své drobné postavě „tah na branku“, ale nakonec se dokázala prosadit. Proměnila 3 nájezdy!

Hodnocení:

Turnaj se mi hodnotí velice dobře, protože na všech hráčích bylo vidět velké zlepšení oproti podzimu. Podařilo se nám zlepšit především pohyb jak v útoku, tak v obraně. Další potěšující zprávou je, že všichni hráči hráli kolektivně a snažili se, aby si každý z nich dal branku, což se nakonec povedlo. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení ve všech utkání a za svůj přístup ke svým spoluhráčům. Moc mě to s Vámi bavilo!

Za tým Sokol Bělá 3 Vladimír Hrubý.

Za pomoc s dopravou děkujeme rodičům a TS města Bělá pod Bezdězem.

Dětem se turnaj moc líbil. Děkujeme organizátorům!

Sokol Bělá 1 - Hrdina, Šilhová, Krejčík, Kubíček, Měšťanová, Ballok, ErbenSokol Bělá 2 - Výtiska, Muller, Urbánek, Balog, Smékal, GynzlSokol Bělá 3 - Hentek, Blažek, Dubec, Hrubá, Hurta, SmékalováBělá 2 + Bělá 3

27.4. | 09:00

Příbram