oddíl házené | přípravka

Atmos Cup

Atmos Cup Bělá pod Bezdězem 10.3.2018

Turnaj nejmladších házenkářů

V sobotu 10.3.20018 se uskutečnil turnaj nejmladších házenkářů za účasti několika týmů z blízkého okolí a porovnávali se síly a dovednosti, které se za působení u svých týmů prozatím naučili.

Účastníci: Liberec1, Liberec2, Mělník1, Mělník2, Příbram, Kutná Hora1, Kutná Hora2, Bělá1, Bělá2, Bělá3, Bělá4.

Těchto 11 týmů a 63 úžasných dětiček hrálo na dvou hřištích ve dvou skupinách házenou systémem 4+1 s časem 1x12min + samostatné nájezdy. Atmosféra byla kamarádská, soutěživá, pro velkou návštěvnost byla slyšet divácká kulisa, která své obdivovatele hnala za vítězstvím.

Zápasy měli pod kontrolou profesionální rozhodčí: Josef Smejkal, Jakub Hamšík, Jakub Loukotka a Jakub Humpola.

Bělská družstva turnaj odehrála v těchto sestavách:

Bělá 1: Pecová Vanesa, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Holec Vítek, Flanderka Adam, David Petr Čech
Trenér Hríb Ivan

Bělá 2: Měšťanová Karolína, Ondráček Vojta, Ballók Tomáš, Bernard Tomáš, Smékal Jiří, Dubec Robin
Trenér Roubal Jiří

Bělá 3: Hentek Vojta, Krejčík Václav, Erben Pepa, Výtiska Dominik, Ginzl Adam, Hurta Tomáš
Trenér Müller František

Bělá 4: Hrubá Terezka, Smékalová Anetka, Hrina Lukáš, Müller Adam, Blažek Matyáš
Trenér Hrubý Vladimír

Všechna družstva byla patřičně oceněna za velkou snahu a bojovnost. Těšíme se na další takovéto turnaje a všem ještě jednou děkujeme. 
Děkujeme rodičům za vynikající cukrářské výrobky, music klubu sokolovna za poskytnutí občerstvení a hlavně sponzorovi firmě ATMOS Jaroslav Cankař a syn.

čtvrtek 9.5.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Odjezd na turnaj do Mělníka je v sobotu 11.5.2019 v 7:30 hodin od sportovní haly v Bělé. Předpokládaný příjezd ve 14:30 hodin.
Sestava: Belková, Beran, Horáčková, Hrdina, Hrubá, Jeřábková, sestry Linkovi, Mazancová, Müller, Netrvalová, Smékalová, Sůva, Šilhová, Tříška, Tyrychtrová, Udatná, Vernerová (další ??? > info u trenérů).

2.6. | 09:00

turnaj - Lovosice

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Husáková Vladimíra (22)

Šídlo Jiří (19)

Rejnartová Anna (31)

Myšák Jan (24)