oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: středa 7.3.2018 | zobrazeno: 376x

Pozvánka na ATMOS cup - turnaj přípravek

Atmos Bělá pod Bezdězem

Srdečně Vás všechny zveme na turnaj přípravek ATMOS cup 2018, který se uskuteční tuto sobotu 10.3.2018 v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem.

Turnaje se zúčastní týmy přípravek Bělá 1,2,3,4, Liberec 1,2, Kutná Hora 1,2, Mělník 1,2, a Příbram.

Zahájení turnaje je v 9:00 hodin. Rozlosování utkání najdete v příloze.

Přijďte se v sobotu podívat a podpořit naše nejménší házenkáře. Budeme pro Vás mít nachystané sladké občerstvení, zároveň bude otevřena i restaurace v Sokolovně.

Sportu ZDAR, házené zvlášť!

Přiložený soubor

Rozlosování ATMOS cup 2018  (formát souboru: .pdf | velikost: 13 kB)

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)