oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Vycházka k Březinské studánce našich nejmenších házenkářů

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: středa 27.12.2017 | zobrazeno: 648x

Vycházka k Březinské studánce našich nejmenších házenkářů

Výcházka nejmenších bělských házenkářů k Březinské studánce

Velká marodka neodradila 13 natěšených dětí, které společně s rodiči vyrazili ke studánce, kde na ně čekal slíbený poklad. Než se k pokladu dostali, museli po cestě splnit pár úkolů, ale hlavně sehnat klíč k nalezení. Děti i málem zapomněli, že jsme si hlavně chtěli u studánky opéct buřtíky. Nakonec se ozval hlad a opékání přišlo vhod.Po opékání a řádném uhašení ohýnku nás čekala cesta zpět. Za příznivého, trochu i mrazivého počasí jsme všichni dorazili. Před rozloučením jsme se domluvili, že tuto vycházku zachováme jako každoroční tradici. Všem zúčastněným děkujeme za krásně zpříjemněný den.

čtvrtek 9.5.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Odjezd na turnaj do Mělníka je v sobotu 11.5.2019 v 7:30 hodin od sportovní haly v Bělé. Předpokládaný příjezd ve 14:30 hodin.
Sestava: Belková, Beran, Horáčková, Hrdina, Hrubá, Jeřábková, sestry Linkovi, Mazancová, Müller, Netrvalová, Smékalová, Sůva, Šilhová, Tříška, Tyrychtrová, Udatná, Vernerová (další ??? > info u trenérů).

2.6. | 09:00

turnaj - Lovosice

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Husáková Vladimíra (22)

Šídlo Jiří (19)

Rejnartová Anna (31)

Myšák Jan (24)