oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Vycházka k Březinské studánce našich nejmenších házenkářů

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: středa 27.12.2017 | zobrazeno: 390x

Vycházka k Březinské studánce našich nejmenších házenkářů

Výcházka nejmenších bělských házenkářů k Březinské studánce

Velká marodka neodradila 13 natěšených dětí, které společně s rodiči vyrazili ke studánce, kde na ně čekal slíbený poklad. Než se k pokladu dostali, museli po cestě splnit pár úkolů, ale hlavně sehnat klíč k nalezení. Děti i málem zapomněli, že jsme si hlavně chtěli u studánky opéct buřtíky. Nakonec se ozval hlad a opékání přišlo vhod.Po opékání a řádném uhašení ohýnku nás čekala cesta zpět. Za příznivého, trochu i mrazivého počasí jsme všichni dorazili. Před rozloučením jsme se domluvili, že tuto vycházku zachováme jako každoroční tradici. Všem zúčastněným děkujeme za krásně zpříjemněný den.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Husáková Vladimíra (21)

Šídlo Jiří (18)