oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Mikulášský trénink

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: úterý 5.12.2017 | zobrazeno: 629x

Mikulášský trénink

Včera jsme měli na tréninku vzácnou návštěvu. Přišeli se na nás podívat Čert, Anděl a Mikuláš, kteří nám přinesli nějaké sladkosti. Proto byl trénink poněkud volnější. Děti naslibovaly, že budou poslouchat, tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží......

Tímto chceme poděkovat všem, kdo nám s touto akcí pomohli. Především Aničce, Markovi a Jardovi, pánům "Hogo" a "Fogo" z Music clubu Sokolovna a Jirkovi Smékalovi.

Zároveň chceme všem rodičům a dětem připomenout, že se v sobotu 9.12. konná Vánoční besídka. V čase od 14:00 do 17:00 hodin budeme mít v městské sportovní hale připravené soutěže pro děti i rodiče, takže přijďte všichni ve sportovním oblečení a sálovém obutí. Samozřejmostí je také utkání v miniházené děti vs. rodiče.

středa 5.6.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Přidán poslední turnaj 15.6. v Kolíně!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (30)

Baičev Martin (20)

Křečková Nikola (29)

Stanev Richard (19)