oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: středa 15.11.2017 | zobrazeno: 488x

Turnaj přípravka Mělník 4.11.2017

Turnaj přípravek Mělník 4.11.2017

Opět tři natěšená družstva vyrazila na Mělník porazit, vše co se na turnaji objeví.

Účastníci: Mělník A, B, C, Příbram, Kutná Hora, Bělá A, B, C, Zruč n/S

Turnaj se hrál systémem 4+1 se samostatnými nájezdy, které mají děti rady.
Sestava Bělá A: Flanderka Adam, Pecová Vanesa, Bernard Tomáš, Hríb Lukáš, Hryz Ondra, Loukotka Patrik, Urbánek Jan.
Trenér Hríb Ivan

Bělá A – Mělník A     15:1
Bělá A – Mělník B     17:2
Bělá A – Mělník C     14:0
Bělá A – Příbram      22:0
Bělá A – KH             11:4

Flanderka Adam  8+2 z nájezdů
Pecová Vanesa    20+2
Bernard Tomáš   9+4
Hríb Lukáš          25+4
Hryz Ondra         1+1
Loukotka Patrik   12+4
Urbánek Jan        4+3

Hráči si tento turnaj náramně užívali, proto si každý několikrát rozvlnil soupeřovu branku. Nemám co komu vytknout a tolik chvály se sem nevejde. Hraní na soupeřových hřištích je vždy přínosem a samozřejmě i pro trenéra. Odnášíme si poznatky, poznámky a inspirace co kde vylepšovat, odstraňovat a co vnést do domácí tréninkové jednotky.

Sestava Bělá B: Krejčík Václav, Hurta Tomáš, Müller Adam, Müller Matyáš, Ballók Tomáš, Erben Josef, Měšťanová Karolína, Šilhová Eliška.
Trenér Roubal Jiří

Zápasy:

Bělá x Mělník B  5:2 (nájezdy 2:2)
  Bělá x Mělník A  5:4 (nájezdy 0:2)
  Bělá x Kutná Hora 3:4 (nájezdy 3:1)
  Bělá x Zruč  2:16 (nájezdy 1:6)
  Bělá x Mělník C  9:4 (nájezdy 1:4)

Krejčík Václav            3+1 z nájezdů
Hurta Tomáš              1+2
Müller Adam               10+0
Ballók Tomáš             1+0
Erben Pepa                3+3
Měšťanová Karolína   5+0
Šilhová Eliška             1+1

Všichni hráči si za celý turnaj zaslouží velkou pochvalu. Mimo zápasu s týmem Zruče který se nám opravdu nepovedl což ukazuje i skóre 2:16 / s nájezdy 1:6 jsme podali parádní výkony. V brance se postupně vystřídali všichni hráči, jak při hře, tak potom v nájezdech. Skvělý výkon v bráně podal Matyáš Müller který byl v posledním zápase s Mělníkem C velkou oporou celého týmu.S tímto týmem se poprvé trefila i Eliška Šilhová která celý turnaj srdnatě bojovala jak v útoku tak v obraně. Oporou týmu v celém turnaji  co se týče poměru vstřelených branek a vybojovaných šancí  byl Adam Müller (10branek).  Pepa Erben ukázal že nájezdy pro něj nejsou žádný problém a v této disciplíně byl zdaleka nejjistějším a nejlepším hráčem v týmu. Tomáš Ballók společně s Karolínou Měšťanovou Tomášem Hurtou a Vaškem Krejčíkem ukázali zkušenost z předešlého turnaje a nebyla na nich poznat skoro žádná nervozita, to bylo znát hlavně v obraně kde poctivě hlídali své hráče a občas zaskočili i obranými povinnostmi za jiné hráče z týmu.  Jediné co bych možná trochu vytknul je občasná uspěchanost a nepřesnost ale to se budeme snažit napravit na trénincích.
Všem ještě jednou mockrát děkuji a sportu zdar a házené zvlášť !! :D

Sestava Bělá C:
Hentek Vojta, Výtiska Dominik, Blažek Matyáš, Hrubá Terka, Smékalová Aneta, Kubíček Tomáš, Ginzl Adam
Trenér Hrubý Vladimír

Zápasy:
BěláC:MělníkC  8:1 + (nájezdy 5:2)
BěláC:Zruč       1:12 + (3:3)
BěláC:MělníkB   5:6 + (4:2)
BěláC:MělníkA   5:4 + (4:2)
BěláC:Příbram   7:6

Hentek Vojta          4 + 3 z nájezdů
Výtiska Dominik     11+3
Blažek Matyáš        3+2
Hrubá Terka           0+1
Smékalová Anetka  4+3
Kubíček Tomáš       0+2
Ginzl Adam             4+2

Na hráčích byla vidět obrovská bojovnost, jen se nám nedařilo v koncovce.
Dominik nejvíce branek, dobrý pohyb i koncovka.
Adam a Vojta hráli velice dobře, jen se nedařilo v zakončení.
Terka první turnaj, první gól, výborná v obraně.
Anetka druhý turnaj a hned 7 branek!!!! Hrála moc dobře.
Matyáš horší pohyb v útoku, ale skvělý v brance.
Tomáš když se soustředil na hru, tak hrál moc dobře. Pochvala i v brance.
Hráče chválím a odvedli vše zodpovědně, co se na tréninku učíme.

Za pomoc s dopravou a podporu diváckou děkuji úžasným rodičům: Výtiskovým, Müllerovým, Ginzlovým, Pecovým, Loukotkovým.

Trenéři: Hríb Ivan, Roubal Jiří, Hrubý Vladimír

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Drholcová Kateřina (26)

Mika Jaroslav (27)