oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: sobota 28.10.2017 | zobrazeno: 1316x

Turnaj přípravky Náchod 15.10.2017

Turnaj přípravky Náchod

Turnaj naších nejmenších házenkářů a házenkářek v Náchodě 15.10.2017 byl velice úspěšný pro všechny tři týmy, s kterýma jsme do Náchoda vyrazily. Hrálo se systémem 4+1 na dvou hřištích. Pro děti je takový turnaj na cizí palubovce jak velký přínos, posun v hraní, tak i velká neznámá. Někteří absolvovali turnaj poprvé a určitě s obrovskou chutí, která po celou dobu byla vidět.

Po delší době se ve Bělé zásluhou náboru urodilo 21 nových dětí do týmu přípravky. Společné tréninky přípravky a minižáků tvoří celkem 32 dětí a je velkým přínosem.
Toto se už nedá trénovat v jednom člověku, proto se po dohodě sešli trenéři Jirka Roubal, Vláďa Hrubý a Ivan Hríb, kteří se snaží tyto děti něco naučit, zvládnout, hrát si, být kamarády, ale hlavně dvakrát v týdnu se v hale v hojném počtu sejít a trénovat. Toto vše samozřejmě jde zatím proto tak dobře, že mají za sebou podporu rodičů a mohlo na turnaj do Náchoda vyrazit 21 hráčů.

Účastníci turnaje: Náchod1, Náchod2, Náchod3, Jičín1, Jičín2, Kutná Hora, Bělá1, Bělá2, Bělá3

Sestava Sokol Bělá pod Bezdězem I.: Hryz Ondra, Pecová Vaneska, Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Lébl Pavel, Kerbl Vojta.

Trenér: Hríb Ivan

Sestava Sokol Bělá pod Bezdězem II.: Hentek Vojta, Menc Petr, Ballók Tomáš, Hurta Tomáš, Blažek Matyáš, Smékalová Aneta, Měšťanová Karolína.

Trenér: Roubal Jiří

Sestava Sokol Bělá pod Bezdězem III.: Šilhová Eliška, Krejčík Václav, Müller Adam, Kubíček Tomáš, Výtiska Dominik, Smékal Jiří.

Trenér: Müller Fanda

Výsledky utkání Bělá I.

Bělá – Jičín1       10:0

Bělá – KH            9:4

Bělá – Náchod2    7:5

Bělá – Náchod1    6:10

Bělá – Jičín2        16:3

Bělá – Náchod3    22:7

Výsledky utkání Bělá II.

Bělá 2 x Náchod 2            4:8

Bělá 2 x Náchod 1              7:10

Bělá 2 x Jičín 2                   9:7

Bělá 2 x Náchod 3              8:1

Bělá 2 x Kutná Hora           10:1

Bělá 2 x Jičín 1                   1:4

Výsledky utkání Bělá III.

Bělá – Náchod 2    5 : 8

Bělá – Jičín 2         2 : 10

Bělá – Náchod 1    0 : 10

Bělá – Jičín 1          5 : 4

Bělá – Náchod 3     3 : 0

Bělá – KH                2 : 9

Tým Sokol Bělá I.

Pro velkou marodku družstvo vyrazilo v malém počtu a málem se ani nesešlo. Přesto si turnaj hráči velice užili a na výsledcích je to poznat. Ondra Hryz opět pomohl střežit branku a dařilo se mu i dobře rozehrávat. Do čtvrtého zápasu jsme nastoupili celkem už unaveni a těžký soupeř z Náchoda nám utekl v nastřílení branek a už jsme skóre jen vylepšovali. Měli jsme před sebou ještě dva zápasy, prohra nás vůbec nezaskočila a zápasy jsme super zvládli.
Všem hráčům patří velká pochvala za bojovnost a disciplínu. Protože jsme celý turnaj odehráli jako tým, tak se všichni zapsali do střelecké listiny. Jen brankaři Ondrovi Hryzovi se branku vstřelit nepodařilo. Po rozkoukání se povedlo pomoc družstvu Vojtovi Kerblovi, který nastřílel 7 branek. Mršný a šikovný Patrik Loukotka toho hodně naběhal a nastřílel 9 branek. Pavel Lébl velký bojovník, který pomohl chvilku v brance, i tak nastřílel 12 branek. Stejně branek a to 21 nastříleli Vaneska Pecová a Lukáš Hríb. Tímto úspěchem pomohli týmu k vítězství v pěti zápasech ze šesti. Ke vstřelení branky jim pomáhá jejich rychlost a dokonalé uvolnění. Že dali v celku shodně branek jim nestačilo a ještě nastříleli shodně branek a to 9 i v posledním zápase.
Děti velice rychle regenerují, proto jim šest zápas na turnaji nedělalo problém bojovně vše odehrát i jen s jedním hráčem na střídání. Moc jim děkuji a jsem na ně velice pyšný.

Trenér Hríb Ivan

Tým Sokol Bělá II.

Naše družstvo složené z většiny mladých a nezkušených hráčů vstoupilo do turnaje s velkou vervou a bojovností. V prvním a druhém zápase na nás byla vidět jemná nervozita a nesehranost. Tu jsme ale dokázali zásluhou všech hráčů překonat a pak jsme si už jen užívali hru a celý zbytek turnaje.

Všichni si zaslouží velkou pochvalu, ať vstřelili gól, střežili branku nebo asistovali na gól. Házená je kolektivní sport u kterého vede jen jedna cesta k úspěchu a tou je týmový duch. Tímto heslem jsme se snažili řídit po celý turnaj a budeme se jím řídit i na dále  věřím, že naše výkony se budou jen zlepšovat.

Střelci:                               Menc Petr                        25 branek

Hentek Vojta                      6 branek

Ballók Tomáš                     3 branky

Hurta Tomáš                      3 branky

Měšťanová Karolína           2 branky

Trenér Roubal Jiří

Tým Sokol Bělá III.

Eliška Šilhová i přesto, že nevstřelila branku, odehrála výborný turnaj, snažila se podporovat útok, zodpovědně bránila a i přes lehčí zranění, turnaj dohrála jako velká bojovnice.

Vašek Krejčík převážně celý turnaj chytal a svými zákroky přispěl k dvěma výhrám. Neztratil se ani v útoku, kde vstřelil 1 branku.

Adam Müller celý turnaj více útočil, než bránil a toužil vstřelit branku. Nakonec se mu 1branku podařilo dát a zároveň to byla branka znamenající vítězství.

Tomáš Kubíček se celý turnaj snažil a sršel nekonečnou energií, kterou ne vždy ale věnoval hře:-) V brance neuhnul jediné střele a srdnatě chytal.

Dominik Vytiska patří mezi zkušenější hráče, vstřelil důležité branky, aktivně bránil a zakládal útoky. Po celý turnaj bojovalo každý míč. Na turnaji vstřelil 10 branek.

Jirka Smékal byl s námi na prvním turnaji, ale na jeho výkonu to nebylo znát. Vstřelil 5 krásných branek, snažil se bránit, a také zakládal útoky. Házená ho bavila.

Trenér Müller Fanda

Děkuji moc trenérům mužstev: Jirkovi Roubali, Fandovi Müllerovi

Děkuji za pomoc s dopravou: p.Müllerovi, p.Výtiskovi, p.Hurtovi, p.Roubalovi, p.Smekalovi, p. Ballókovi.

27.4. | 09:00

Příbram