TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky 1.10.207 Bělá pod Bezdězem

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: úterý 17.10.2017 | zobrazeno: 160x

Turnaj přípravky 1.10.207 Bělá pod Bezdězem

 


Turnaj přípravky 1.10.2017 městská hala Bělá pod Bezdězem


Účastníci: Mělník1, Mělník2, Kutná Hora, Náchod1, Náchod2, Jičín1, Jičín2, Bělá1, Bělá2, Bělá3


Sestavy:


Bělá 1: Hríb Lukáš, Loukotka Patrik, Ondráček Vojta, Pecová Vanesa, Flanderka Adam
           trenér Hríb Ivan


Bělá 2: Müller Adam, Kubíček Tomáš, Šilhová Eliška, Vytiska Dominik, Ginzl Adam, Müller Matyáš
           trenér Kubíček David


Bělá 3: Krejčík Václav, Ballok Tomáš, Bernard Tomáš, Lébl Pavel, Hentek Vojta
           trenér Hrubý Vladimír

 

Tento časově náročný turnaj přípravky se velice vydařil a byl ukázkou umění těch našich nejmenších házenkářů a házenkářek. Na palubovce městské haly Bělá pod Bezdězem se sešlo 10týmů o celkovém počtu 70hráčů a hráček. Hrálo se součastně na dvou hřištích systémem 4+1s časem 1x10min. Celé dopoledne se ještě po každém zápase odehrávaly samostatné nájezdy, které se po dohodě s trenéry zrušily pro nedostatek času s naplánovaným koncem turnaje. Individuální nájezdy jsou takovým zpestřením pro hráče se prosadit samostatně jen proti brankaři. Všechna družstva si nájezdy vyzkoušela, tak ani zrušení nijak nevadilo. U některých už i tak byla znát únava. Na všech hráčích byla vidět bojovnost, cíl o vstřelení branky, sportovní duch a v neposlední řadě určitě házená, kterou pravidelně o poctivě trénují. Toto vše úžasná, početná divácká kulisa také ocenila. Všem hráčům a hráčkám patří veliké pochvaly a těším se na další takto pěkné turnaje.


Poděkování taktéž patří: Vláďovi Hrubému, Davidovi Kubíčkovi, Frantovi Šindelářovi, Vladimíru Šandovi, bez kterých bych tento turnaj uspořádat nemohl. Jirkovi Roubalovi za skvělé pořízení foto dokumentace a Vaškovi Renzovi za zajištění občerstvení.

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková