oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Mělník 21.5. 2017

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pondělí 22.5.2017 | zobrazeno: 852x

Turnaj přípravky - Mělník 21.5. 2017

21.5. sehrálo družstvo přípravky předposlední mistrovský turnaj letošní sezóny, který tentokrát pořádal Mělník.

Sestava: Natálka Nigrínová, Kačenka Erbenová, Pepa Erben, Vojta Hentek, Tomáš Hurta, Adam Ginzl, Dominik Vytiska.

Proti našemu týmu se postavila družstva Mělník 1, Mělník 2, Zruč 2, Kolín, Kutná Hora. Hrálo se 1x 8 minut + nájezdy. Kačenka i přes svůj hendikep byla velkou oporou celého týmu. Natálka se balónu nebojí, což nám předvedla v bráně. Všechny kluci bojovali na výbornou. Začínají po sobě více koukat a zjišťují, že házená je kolektivní sport. Celková bilance dvě výhry a tři prohry ovšem nájezdy jednoznačně vedli. Chtěla bych poděkovat za dopravu panu Ginzlovi, paní Güllové a panu Hurtovi. A také za skvělou podporu a pomoc s dětmi. Více zapracujeme na přihrávkách a obraně.

Příští týden jedeme do Kutné Hory, tak nám držte palce.

Z. Zumrová

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)