oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Kolín 23.4. 2017

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: středa 26.4.2017 | zobrazeno: 948x

Turnaj přípravky - Kolín 23.4. 2017

Dne 23.4. 2017 se naše družstvo přípravky zúčastnilo turnaje v Kolíně. Děti jely natěšení, pro některé to byl vůbec první turnaj. Hrálo se 1x12 minut bez nájezdů. V Kolíně měli perfektní organizaci a vše se zvládlo v předem určeném čase. Naše družstvo mělo ve skupině týmy: Mělník, Liberec, Kutná Hora, Zruč nad Sázavou 1, Zruč nad Sázavou 2, Kolín.

Naše sestava : Krejčík Václav, Ginzl Adam, Nigrínová Natálie, Lébl Pavel, Hentek Vojta, Hurta Tomáš, Vytiska Dominik, Erben Josef , Erbenová Kateřina.

Pro Adámka a Tomáška to byl jejich úplně první turnaj. Děti se moc snažily, v bráně nás perfektně podržela Natálka a všem se podařilo vstřelit gól. Tahouni týmu byli jasně Pavel a Kačka. Děti perfektně pochopily, že je to kolektivní hra a koukaly po sobě. To bylo vidět i na výsledku. Celková bilance - čtyři výhry a dvě prohry. Více musíme zapracovat na přihrávkách a chycení míče. Občas mají "děravé ruce".  Velké poděkování patří panu Léblovi, paní Erbenové a paní Güllové za dopravu a obrovskou podporu. Děkuji :o) .

Zuzana Zumrová

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)