oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky 25.3.2017 hala Bělá pod Bezdězem

téma: přípravka | autor: IvanHrib | datum: čtvrtek 23.3.2017 | zobrazeno: 568x

Turnaj přípravky 25.3.2017 hala Bělá pod Bezdězem

V sobotu 25.3.2017 od 9:00hod.se v městské hale Bělá pod Bezdězem uskuteční turnaj přípravky. Naše nejmenší házenkáři a házenkářky porovnají síly s oddíly z Mělníka a Úval. Moc se na to těší, někteří budou hrát i svůj první turnaj a proto zvou své tatínky, maminky, babičky, dědečkové a vlastně všechny co jim budou fandit. Na závěr turnaje připraveny drobné ceny pro každého hráče.

Turnaj se odehraje na jednom hřišti, systémem 4+1 v čase 1x10min s nájezdy po každém zápase.

Občerstvení bude zajištěno p. Václavem Renzou v sokolovně.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)