oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Kutná Hora 29.5. 2016

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pondělí 30.5.2016 | zobrazeno: 798x

Turnaj přípravky - Kutná Hora 29.5. 2016

29.5. jsme se zúčastnili turnaje přípravek, který tentokrát pořádala Kutná Hora. Hrálo se 1x 8 minut bez samostatných nájezdů. Účastníci byli rozděleny do dvou skupin po sedmi týmech, každý tedy odehrál šest zápasů bez ukazatelů skóre.

Účastníci: Házená Mělník I + II, HC Kolín I + II, Jiskra Zruč I + II + III, KF Ledeč n.S. I + II, Sokol Bělá, Sparta Kutná Hora I + II + III + IV

Naše sestava: Zdeněk Zumr, Tomáš Bernard, Vojta Ondráček, Josef  Erben, Kateřina  Erbenová, Tereza  Voláková.

Děti si vedly velice dobře. Bohužel hodně spoléhají na Zdendu, který nastřilel opět nejvíce golů. Ostatním se dařilo hlavně v obraně. Tento turnaj byl pro Zdendu posledním v této kategorii, příští rok už bude patřít do kategorie minižactva a tímto turnajem s házenou končí. Terezka často střílela, hodně ran však bylo zástřelných. Děti mají malou sílu v rukách, letní soustředění se zaměří i na posilování končetin. Turnaj jsme odehráli s bilancí čtyři prohry a dvě výhry.

Děkuji rodičum za dopravu a podporu .

Zuzana Zumrová

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (19)

Sojka Michal (16)